Jak to działa
Forum

Eventy

Login
Wiadomość
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline

Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3

19.07.2017, 18:46
Otóż z powodu niespodziewanego przybycia gotówki nie mam zbytnio jak ją wydać,
postanowiłem więc zafundować klucze do Syberi (1 i 2) oraz DiRT 3 na Steamie.
Jest to konkurs nieoficjalny, fundowany przeze mnie, tak więc nie ma tutaj żadnego sponsoringu od bananków czy innej strony.
W takim razie jak wziąźć udział?
Wystarczy tylko odpowiedzieć w komentarzu na pytanie "Która według ciebie gra powinna dostać tytuł Gry Roku?"
Konkurs trwa do 27 lipca. W razie dużej ilości ciekawych zgłoszeń jest szansa na dodatkowego zwycięzce.
To czekamy na kreatywność!Dodano: 01.08.2017 11:44Temat zamknięty, wszystkie nagrody zostały dostarczone.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 19.07.2017, 19:30
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Ja też mogę? :P
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 19.07.2017, 19:39
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Jeśli liczą się wszystkie jakie kiedykolwiek powstały to Wiedźmin 3 Dziki Gon.


Przemek031999Ja też mogę? :P
Racej tak, ale jak nie to zakładaj multi konto XDDodano: 20.07.2017 15:31Uzasadnienie mojego wyboru: Wiele przygód i fantastyczna fabuła zachęcają do gry. Cudowne krajobrazy i piękna grafika to kolejne elementy wpływające na mój wybór.Dodano: 20.07.2017 15:33Ponadto gra jest naprawdę ciekawa, przez co nie pożałujemy ani jednej godziny grając w nią.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 19.07.2017, 20:31
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Przemek031999Ja też mogę? :P
Oczywiście.
Prawie bym zapomniał, wypowiedź musi być dłuższa niż jedno zdanie. Chcę jakiegoś uzasadnienia, dlaczego ta gra zasługuje na miano Gry Roku.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 20.07.2017, 12:54
Cyberadam Newby
Posty: 25
Dołączył: 24.06.2017
Status: Offline
Gra roku? Overwatch! Jest to świetna gra multiplayer. Co miesiąc jest dodawana nowa WIĘKSZA zawartość : Bohater, mapa, wydarzenie(event) . Oczywiscie wychadza tez mniejsze zawartości. Od poczatku wydania gry wyszło 4 nowych bohaterow, 6 map, 2 mapy eventowe oraz 6 map zostało zmienionych na potrzeby eventu. Grywalnosć 10/10. Piekna grafika. Niektóre dialogi z zartem :). Blizzard słucha graczy dzięki czemu Overwatch jest bardzo dobrze zbalansowany. Mimo iz jest w OV tylko lub aż 24, a teraz wychodzi na dniach 25 postac, to naprawde jest w czym wybierac. Mnustwo skinów, i innych zawartosci. Skrzynki mozna kupic ale można je dostać za zdobywanie lvl oraz granie w Salon Gier. Do skrzynek niema kluczy tak jak w grach Steama dzięki czemu można je otwierac za darmo. W kazdej skrzynce sa 4 przedmnioty. Losowe. Wszystkie mozna je wziąść i uzywac ich podczas gry. Mozna bardzo długo sie rozpisywac bo to gra naprawde rozbudowana ale chyba tyle wystarczy :)
Więc powtarzam: GRA ROKU ? OVERWATCH!
Powodzenia !
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 21.07.2017, 07:09
Biedaczysko Newby
Posty: 20
Dołączył: 07.07.2017
Status: Offline
Według mnie Sniper Elite 4 zasługuje na ten tytuł, a więc ja obstawiam Sniper Elite 4 XD
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 21.07.2017, 12:05
DAVIDOWSKY Newby
Posty: 1
Dołączył: 26.05.2017
Status: Offline
Moim zdaniem dal mnie gra roku to Snpier Ghost Warrior 4 poniewarz gralem w 2 i 1 te czesci mi sie bardzo podobaly lecz brakowalo w nic to ze nie morzna bylo miec karabinów ale w 3 morzna dlatego mysle gra roku to bedzie sniper ghost warrior 3
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 21.07.2017, 16:06
Kkrzychacz Newby
Posty: 5
Dołączył: 29.03.2017
Status: Offline
Jak dla mnie? Enter The Gungeon. Najlepsza gra na single w jaką kiedykolwiek gralem, jestem wielkim fanem tego typu gierek, strzelanie, strzelanie i jeszcze raz strzelanie. Masz do wyboru kilka postaci, mnóstwo bosów no gra idealna jak dla mnie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 22.07.2017, 21:37
Macierzanka Newby
Posty: 4
Dołączył: 03.07.2017
Status: Offline
Moim zdaniem Botanicula zasługuje na miano gry roku. Mimo że nie jest to zbyt znana gra, to jednak zaskakuje przepiękną grafiką oraz oryginalną oprawą muzyczną. Ponad to postacie jak i fabuła są naprawdę ciekawe.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 25.07.2017, 16:56
Banankowiec2453 Newby
Posty: 2
Dołączył: 16.07.2017
Status: Offline
Moim zdaniem grą roku powinno zostać Mount and Blade Warband. Dlaczego?

Po pierwsze - klimat. MB Warband oferuje świat zbliżony do prawdziwego średniowiecza, w który można wsiąknąć na długie godziny, nie odczuwając przy tym upływu czasu. Wiele razy patrząc na zegarek nie mogłem uwierzyć, że jest już tak późno.
Po drugie - rozgrywka. Wszystkie czynnośći w Mount and Blade sprawiają dużo satysfakcji – zaczynając od zwykłego jeżdzenia po mapie, a skończywszy na bitwach - te bowiem są najlepszą częścia gry. System walki jest wielki atutem tego tytułu. Wymaga on skupienia i taktyki, nie wystrczy tylko wcisakć "na ślepo" przycisk ataku.
Po trzecie - dowolność. W grze nie uświadczymy barier ograniczających rozwój naszego bohatera. Ktoś widzi siebie w roli wasala w jedny z państw - proszę bardzo, ktoś inny chce zostać bandytą i łupić handlarzy - droga wolna. Te i wiele innych możliwośći kreacji bohatera oferuje MB Warband.
Po czwarte - modyfikacje. Dzięki dużemu wkładowi społecznośći mamy możliwość zagrania w wiele modyfikacji zupełnie zmieniających podstawową rozgrywkę. Przez to, czas gry wydłuża się jeszcze bardziej.
Osobiście spędziłem na graniu w MB Wrband około 600h (25 dni) i powiem więcej - nie żałuje żadnej minuty!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 26.07.2017, 08:51
Kiraya Newby
Posty: 5
Dołączył: 08.07.2017
Status: Offline
Moim zdaniem na tytuł gry roku zasługuje gra: Horizon Zero Dawn. Bardzo interesujaca gra z otwartym światem, który wyglada wspaniale. Dość skomplikowany, choć tym samym dający mnóstwo frajdy system walki. Gra ta posiada zarówno elementy RPG, ale również rozwiązania typowe dla gier akcji. Fantastyczne połączenie świata futurystycznego z prehistorycznym. Mój typ: Horizon Zero Dawn
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 26.07.2017, 19:59
Gittyman Newby
Posty: 6
Dołączył: 22.06.2017
Status: Offline
Moim zdaniem to Battlefield 1
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 27.07.2017, 23:18
PERRRŁA Newby
Posty: 2
Dołączył: 19.07.2017
Status: Offline
syberia t obardzo ciekawa gra ale nigdy nie miałem kasy jej kupic zawcze coś innego grywałem w 1 u kolegi ale nie przeszedłem a 2 jestem tym bardziej ciekawy czym by mogła mnie zaskoczyc lecz 1 też bym z checią skończył
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 28.07.2017, 12:16
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Z powodu dużej ilości ciekawych zgłoszeń, wyłaniam aż trzech zwycięzców.
1. Banankowiec2453 dał tytuł gry roku Mount and Blade Warband.
Naprawdę fajnie uzasadniony wybór, niby nie jest w tym wypadku z tego roku, ale wciąż, dostajesz nagrodę główną, czyli Sybierię 1 i 2 oraz DiRT 3.
2. Kiraya mianował grą roku Horizon Zero Dawn. Sam przeglądałem tą grę, jest naprawdę niezła, więc rozumiem dlaczego wypadł wybór na nią.
Nie zajmujesz może pierwszego miejsca i nie dostajesz główną nagrodę, wciąż jednak nie zostajesz z niczym, dostajesz dwie części Syberii.
3. Macierzanka wytypowała grę Botanicula. Szczerze nie spodziewałem się takiego wyboru, tak jak w przypadku Banankowca, jest już trochę starsza niż rok, jednak liczy się i całkowicie rozumiem to wytypowanie. Sam lubię gry niezależne. Może nie jest to najlepsza nagroda dla ciebie, zawsze możesz komuś podarować ją w prezencie, dostajesz DiRT 3.
Z zwycięzcami skontaktuję się poprzez wiadomość prywatną na bananki.pl
Dziękuje za wszystkie zgłoszenia, być może zorganizuje jeszcze kiedyś jakiś konkurs.
Jeśli zdarzą się problemy z dostarczeniem nagród, poinformuje.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Konkurs - Wygraj dwie części Syberii i DiRT 3 - 30.07.2017, 23:51
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Póki co - zamykam :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat