Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
AsHgun Newby
Posty: 7
Dołączył: 04.05.2017
Status: Offline

Mam dosyć spory problem

17.08.2017, 01:34
Zacznę może od tego, że od dawna nie używałem konta blizzard i przez ten czas zmieniłem e-mail oraz telefon(grałem w HS na telefonie).
Logując sie dziś na konto musiałem podać kod, który wysłali mi na ten stary e-mail, który z kolei był chyba zablokowany, bo kiedy próbowałem się na niego zalogować nic się nie działo. Na starym telefonie, gdzie byłem zalogowany na e-mail, było napisane coś w stylu " wymagana synchronizacja" a pod spodem przycisk "synchronizuj", ale kiedy go klikałem nic się nie działo.
Nie wiem co mam robić, jeśli ktoś mógłby mi pomóc niech to zrobi proszę >.<
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Mam dosyć spory problem - 17.08.2017, 07:18
kabev1 Newby
Posty: 48
Dołączył: 12.08.2017
Status: Offline
1.Zacznijmy od tego że musisz skontaktowac się z sportem blizzarda i im napisać co się stało. 2. Piszesz że konto inaczej poczta jest zablokowana w jakim sensie? 3.Jeżeli to nic nie pomoże To masz po koncie bo na niektórych serwisach typu team trzeba podać swój 1 pierwotny emial i następnie być na nim aby tam dokonać potwierdzenie. Najlepiej by było napisać do sup. Lecz jak to sup... miej nadzieję że pomogą i próbuj z tym emial^em
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Mam dosyć spory problem - 17.08.2017, 12:47
AsHgun Newby
Posty: 7
Dołączył: 04.05.2017
Status: Offline
kabev11.Zacznijmy od tego że musisz skontaktowac się z sportem blizzarda i im napisać co się stało. 2. Piszesz że konto inaczej poczta jest zablokowana w jakim sensie? 3.Jeżeli to nic nie pomoże To masz po koncie bo na niektórych serwisach typu team trzeba podać swój 1 pierwotny emial i następnie być na nim aby tam dokonać potwierdzenie. Najlepiej by było napisać do sup. Lecz jak to sup... miej nadzieję że pomogą i próbuj z tym emial^em
A czy jest taka możliwość, żeby zmienili mi e-mail przypisany do konta na ten nowy?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Mam dosyć spory problem - 17.08.2017, 20:44
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
AsHgun
A czy jest taka możliwość, żeby zmienili mi e-mail przypisany do konta na ten nowy?
Jeśli takowa możliwość istnieje, to i tak musiałbyś dostać kod albo na telefon, albo na stary e-mail, na który nie masz dostępu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat