Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
HIS NAME IS JOHN CENA Leader
Posty: 112
Dołączył: 30.05.2016
Status: Offline

Minelo 48h do weryfikacji screena

01.06.2016, 18:11
Tak ja wyżej minelo juz 48h. Nie wiem czy czekaj (moze potrzebuja wiecej czasu) czy moze od razu to zglosic
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Minelo 48h do weryfikacji screena - 04.06.2016, 10:46
Kewo Master
Posty: 1130
Dołączył: 03.04.2016
Status: Offline
Wystarczy poczekać, niestety czasami przez dużą ilość zgłoszeń mogą wystąpić pewnie opóźnienia, za co przepraszamy. Twój screen na pewno nie zostanie pominięty.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Minelo 48h do weryfikacji screena - 06.06.2016, 19:31
HIS NAME IS JOHN CENA Leader
Posty: 112
Dołączył: 30.05.2016
Status: Offline
Kewo (admin) napisał:Wystarczy poczekać, niestety czasami przez dużą ilość zgłoszeń mogą wystąpić pewnie opóźnienia, za co przepraszamy. Twój screen na pewno nie zostanie pominięty.

Nie ma to jak zadać pytanie, poczekaj kilka godzin, problem się rozwiązuje i dopiero wtedy admin odpowiada -.-
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Minelo 48h do weryfikacji screena - 07.06.2016, 21:35
Kewo Master
Posty: 1130
Dołączył: 03.04.2016
Status: Offline
HIS NAME IS JOHN CENA napisał:Kewo (admin) napisał:Wystarczy poczekać, niestety czasami przez dużą ilość zgłoszeń mogą wystąpić pewnie opóźnienia, za co przepraszamy. Twój screen na pewno nie zostanie pominięty.

Nie ma to jak zadać pytanie, poczekaj kilka godzin, problem się rozwiązuje i dopiero wtedy admin odpowiada -.-
Wiesz, to jest forum - głównym jego zamysłem jest komunikacja na linii gracz - gracz. Jednak, jako że jeszcze mało osób udziela się tu aktywnie, jestem ja który pomaga jak może. Oficjalnym miejscem, gdzie znajdziesz odpowiedź od Adminów jest Panel. Tutaj odpowiadam, gdy inni użytkownicy nie chcą się udzielić. ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Minelo 48h do weryfikacji screena - 09.06.2016, 17:16
HIS NAME IS JOHN CENA Leader
Posty: 112
Dołączył: 30.05.2016
Status: Offline
Kewo (admin) napisał:HIS NAME IS JOHN CENA napisał:Kewo (admin) napisał:Wystarczy poczekać, niestety czasami przez dużą ilość zgłoszeń mogą wystąpić pewnie opóźnienia, za co przepraszamy. Twój screen na pewno nie zostanie pominięty.

Nie ma to jak zadać pytanie, poczekaj kilka godzin, problem się rozwiązuje i dopiero wtedy admin odpowiada -.-
Wiesz, to jest forum - głównym jego zamysłem jest komunikacja na linii gracz - gracz. Jednak, jako że jeszcze mało osób udziela się tu aktywnie, jestem ja który pomaga jak może. Oficjalnym miejscem, gdzie znajdziesz odpowiedź od Adminów jest Panel. Tutaj odpowiadam, gdy inni użytkownicy nie chcą się udzielić. ;)

Panel? I czekaj znowu na odpowiedź? Udzielam się na forum i nie dawno widziałem twój post- odnośnie roli każdego admina. Odpowiedziałeś, że zajmujesz sie. Po drugie. Jak nie dajecie rady to proponuję rekrutacje na admina bądźjakiegoś helpera
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Minelo 48h do weryfikacji screena - 11.06.2016, 09:42
Kewo Master
Posty: 1130
Dołączył: 03.04.2016
Status: Offline
Zajmuję się, jednak nie jest to zajęcie polegające na ciągłym odpowiadaniu na wszystko - od tego jest panel. Głównie mam tutaj pilnować porządku, a dodatkowo, póki forum się na tyle nie rozwinie, by użytkownicy odpowiadali sobie nawzajem - odpowiadam ja. ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Minelo 48h do weryfikacji screena - 11.06.2016, 10:37
Kewo Master
Posty: 1130
Dołączył: 03.04.2016
Status: Offline
Wracając do opóźnień związanymi z weryfikacją screenów - gdy masowo użytkownicy wykonują zadania, nasz system zgłoszeń oraz system producenta danej gry może zostać "przeciążony". Staramy się ciągle polepszać tą strukturę, by zwiększyć komfort korzystania z naszego serwisu. ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat