Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
BANAN ser Newby
Posty: 3
Dołączył: 11.07.2017
Status: Offline

moja opinia o tej stronie

24.07.2017, 09:26
co za serwis, odrzucili mojego screena mimo tego że było tam wszystko prawidłowo pokazane... będe rozpowiadał aby ludzie nie marnowali swojego czasu na takie głupoty... to już lepiej iść na dwa dni do jakiś dodatkowych prac i zarobić 160zł i kupić sobie np GTA V i mieć spokój a nie się bawić z tą stroną... kożystając z tej strony nie tylko marnujesz mase czasu na czekanie aż ci potwierdzą screena (do 48H... brak słów) ale możesz też dostać wynik negatywny mimo tego że screen jest w 100% prawidłowy (ja tak właśnie miałem w hero zero w pierwszym zadaniu) i wtedy ten czas który spędziłeś na wbicie lvl czy czegoś innego idzie się walić a twórcy tej strony mają zysk tak czy siak... serio ludzie którzy uważają że ta stronka jest warta czasu to najzwyczajniej (nie mówie wszyscy) lenie którym niechce się ruszyć z krzesła... tak więc moja ocena tego serwisu... 0/10 ABSOLUTNIE nie warte straty czasu bo nagrody nie są równe straconego czasu... a jeśli ten temat zniknie z tego serwisu za sprawą czegoś typu ''admin widzi posta i uważa że musi zostać usunięty bo informacje w nim zawarte mogą przeszkadzać ''czystości'' tej strony lub obraża administracje'' to ten post pojawi się na innych stronach... NAPISAŁEM PRAWDE O TYM SERWISIE BO MAM DO TEGO PRAWO... WOLNOŚĆ SŁOWA
Rzetelny Społecznik2 Pomocny3 Wulgarny Troll8
RE: moja opinia o tej stronie - 24.07.2017, 10:56
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
Przykro nam że zostałeś zawiedziony. Jeśli uważasz że Twój screen został w 100% wykonany poprawnie - skontaktuj się z Supportem, na pewno sytuacja się rozwiąże.
Weryfikacja screenów trwa maksymalnie do 48 godzin, jednak wszyscy starają się by screeny przesyłane przez użytkowników były sprawdzane jak najszybciej. Wiele osób korzysta z portalu i dotychczas byli zadowoleni, dlatego jeśli znajdziesz chwile czasu skontaktuj się z Supportem. :)
Rzetelny1 Społecznik1 Pomocny4 Wulgarny Troll3
RE: moja opinia o tej stronie - 24.07.2017, 11:36
M1k0c Newby
Posty: 1
Dołączył: 10.06.2017
Status: Offline
Wygadujesz głupoty zanim napiszesz o tym że strona jest "zjebana" zapoznaj się z tym że konto na hero zero musiało być założone od nowa. Nie z wyższym levelem. Zarobić nie zarobisz bo nie skończyłeś jeszcze 16-stego roku życia.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny2 Troll2
RE: moja opinia o tej stronie - 24.07.2017, 11:44
BANAN ser Newby
Posty: 3
Dołączył: 11.07.2017
Status: Offline
GN0M3KJak chcesz zarobić skoro nie masz 16 lat? Strona jest warta czasu, zarobiłem tu 35 euro zamiast grać w CS:GO. Od rozwiązywania takich spraw jest support, a nie wyżalanie się na forum jaka ta strona jest zła. Po za tym kiedy czekasz na potwierdzenie to możesz zacząć robić zadania w innych grach, rusz mózgownicą, to nie boli.
zarabiam na rwaniu tytoniu... może nie jest to aż takie przyjemne i łatwe ale jakieś 300% bardziej warte czasu zajęcie niż gnicie na krześle i granie w gry z których jest znikoma nagroda (2500 bananków za 20zł psc rly?) 1350bananków za pobranie gry zajmującej mase gb (wiem zara powiesz coś typu ''a jak ktoś ma interet bez limitu????'') przez co za internet więcej zapłacisz niż dostaniesz z tej strony... pytanie: w ile zarobiłeś te 35 euro? (bez polecania stronki znajomym) wtedy powiem ci ile ja mogę zarobić w tym samym czasie... a co to ostatniego zdania to czy serio uważasz że jestem uzależnionym człowiekiem od komputera że skacze od gry do gry po to aby zarobić pare złotych...
Rzetelny Społecznik2 Pomocny1 Wulgarny Troll1
RE: moja opinia o tej stronie - 24.07.2017, 11:50
BANAN ser Newby
Posty: 3
Dołączył: 11.07.2017
Status: Offline
M1k0cWygadujesz głupoty zanim napiszesz o tym że strona jest "zjebana" zapoznaj się z tym że konto na hero zero musiało być założone od nowa. Nie z wyższym levelem. Zarobić nie zarobisz bo nie skończyłeś jeszcze 16-stego roku życia.
mojemu znajomemu akceptowali już wcześniej założone konto więc wiesz... heh ps:nigdzie nie napisałem słowa ''zjebana'' (wiem że zara napiszesz że to było tylko podsumowanie mojego postu)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll3
RE: moja opinia o tej stronie - 24.07.2017, 12:46
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
BANAN ser
zarabiam na rwaniu tytoniu... może nie jest to aż takie przyjemne i łatwe ale jakieś 300% bardziej warte czasu zajęcie niż gnicie na krześle i granie w gry z których jest znikoma nagroda (2500 bananków za 20zł psc rly?) 1350bananków za pobranie gry zajmującej mase gb (wiem zara powiesz coś typu ''a jak ktoś ma interet bez limitu????'') przez co za internet więcej zapłacisz niż dostaniesz z tej strony... pytanie: w ile zarobiłeś te 35 euro? (bez polecania stronki znajomym) wtedy powiem ci ile ja mogę zarobić w tym samym czasie... a co to ostatniego zdania to czy serio uważasz że jestem uzależnionym człowiekiem od komputera że skacze od gry do gry po to aby zarobić pare złotych...
Wiesz, jak nie lubisz takich stron to się wynoś i tyle. Jest ona zrobiona po to, że jak ktoś nie zarabia, za poświęcenie czasu może wymienić punkty na coś rzeczywistego. A, że ty uważasz to za stratę czasu i uzależnienie, to twoja sprawa. Ja się na niej nie zawiodłem, a że ty nie potrafisz dobrze zrobić jednego zadania, nie mój problem. Po co w ogóle porównujesz rzeczywiste zarabianie do zarabiania na stronkach typu bananki, dogry, gamehag? Przecież wiadomo, że prawdziwa praca się bardziej opłaca, marnujesz na niej o wiele więcej czasu, za lepszy efekt.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: moja opinia o tej stronie - 24.07.2017, 13:20
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
Nikt Cie tu nie trzyma. [edit] :)
Rzetelny3 Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll2
RE: moja opinia o tej stronie - 24.07.2017, 14:41
GrzybekKurde2 Newby
Posty: 34
Dołączył: 21.07.2017
Status: Offline
Według mnie strona jest niesamowita jestem już tutaj od bardzo dawna, ale miałem przerwę teraz wróciłem nie ukrywam wydałem trochę pieniążków tutaj, trochę zarobiłem i zdobyłem. Dzięki tej stronie można wiele zyskać, a profit mają obie strony (chyba). Jest to również zaufana strona tylko jedynym minusem takim maleńkim jest ta weryfikacja wprowadzona niedawno, no ale cóż mnie to, aż tak bardzo nie przeszkadza. Mam nadzieję, że niebawem zostanie zdjęta. Co do administracji nie zbywają odpowiadają, są rzetelni i kompetentni co dobitnie widać xD. Darzę szacunkiem tę stronę jak i administrację. Nie wypisuj tu farmazonów, bo psujesz tylko reputację tej zacnej strony.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: moja opinia o tej stronie - 27.07.2017, 12:58
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Kochani, reputacji nikt nie psuje, bo po to jest cały Internet i ta strona by wyrazić swoje zdanie :) Oczywiście nie trzeba tego dodatkowo podkreslać, ale jak kto woli. Ja staram się nie usuwac z forum takich rzeczy, bo to jest rzecz ważna, ale takie "do niczego", dosłownie, te dwa słowa na cały wątek, w trymiga poleciało by do kosza :)
Ja wiem, że łatwo się do tego zrazić, ale to już na prawdę zależy indywidualnie od każdej osoby. Dla mnie ta strona to jest połączeniem z pożytecznym. Jeśli ktoś przychodzi z pracy i ma chęć odprężyć się grająć w jakąś grę, może ją założyć przez naszą stronę i powoli wbijać sobie poziomy, jednocześnie zdobywając bananki, które w przyszłości na coś wymieni. Jesli ktoś jest uzależniony i całe dnie u nas spędza - ok, przcież tego nie zabronimy. Przykro nam, że się tak szybko zraziłeś do nas i ogólnie do stron tego typu. To jest cięzka praca i my też mamy dużo problemów, a to ktoś próbuje nas oszukać, a to coś jest wyłączone, a coś po prostu nie działa i użytkownicy już się denerwują. Mam tylko nadzieję, że w przyszłości jeśli będziesz miał ochotę jeszcze raz spróbować zarabiania przez granie, to nie będziesz musiał sę tak szybko rozczarowywać :)
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: moja opinia o tej stronie - 29.07.2017, 22:48
Select Newby
Posty: 8
Dołączył: 11.12.2016
Status: Offline
BANAN serco za serwis, odrzucili mojego screena mimo tego że było tam wszystko prawidłowo pokazane... będe rozpowiadał aby ludzie nie marnowali swojego czasu na takie głupoty... to już lepiej iść na dwa dni do jakiś dodatkowych prac i zarobić 160zł i kupić sobie np GTA V i mieć spokój a nie się bawić z tą stroną... kożystając z tej strony nie tylko marnujesz mase czasu na czekanie aż ci potwierdzą screena (do 48H... brak słów) ale możesz też dostać wynik negatywny mimo tego że screen jest w 100% prawidłowy (ja tak właśnie miałem w hero zero w pierwszym zadaniu) i wtedy ten czas który spędziłeś na wbicie lvl czy czegoś innego idzie się walić a twórcy tej strony mają zysk tak czy siak... serio ludzie którzy uważają że ta stronka jest warta czasu to najzwyczajniej (nie mówie wszyscy) lenie którym niechce się ruszyć z krzesła... tak więc moja ocena tego serwisu... 0/10 ABSOLUTNIE nie warte straty czasu bo nagrody nie są równe straconego czasu... a jeśli ten temat zniknie z tego serwisu za sprawą czegoś typu ''admin widzi posta i uważa że musi zostać usunięty bo informacje w nim zawarte mogą przeszkadzać ''czystości'' tej strony lub obraża administracje'' to ten post pojawi się na innych stronach... NAPISAŁEM PRAWDE O TYM SERWISIE BO MAM DO TEGO PRAWO... WOLNOŚĆ SŁOWA
Tu nie chodzi żeby marnować czas przy tej stronie tylko grać w gry dla zabawy i PRZY OKAZJI zdobywać powoli nagrody. Aaaa tak z ciekawości co pisało jak ci odrzucili screena?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: moja opinia o tej stronie - 22.12.2019, 21:31
szymonix4321 Newby
Posty: 3
Dołączył: 01.06.2018
Status: Offline
BANAN serM1k0cWygadujesz głupoty zanim napiszesz o tym że strona jest "zjebana" zapoznaj się z tym że konto na hero zero musiało być założone od nowa. Nie z wyższym levelem. Zarobić nie zarobisz bo nie skończyłeś jeszcze 16-stego roku życia.
mojemu znajomemu akceptowali już wcześniej założone konto więc wiesz... heh ps:nigdzie nie napisałem słowa ''zjebana'' (wiem że zara napiszesz że to było tylko podsumowanie mojego postu)
https://www.sedoc.pl/kolporter
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: moja opinia o tej stronie - 23.12.2019, 09:15
awagama Newby
Posty: 1
Dołączył: 23.12.2019
Status: Offline
spokojnie panowie ;p
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
Chat