Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
PolakMolakKacper1209 Newby
Posty: 3
Dołączył: 25.05.2018
Status: Offline

Moje dochodzenie do - Funzone

26.08.2018, 19:59
Witam wszystkich, dziś chciałbym się otwarcie zapytać szanownej administracji i Was jak to jest z tym funzone. Już od dawna pytam jak to działa i nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi. Napisałem do supportu i dostałem takie oto odpowiedzi:

Cześć!
Bananki w FunZone dostaje się za różne czynności takie jak:
1) za osiąganie jak największych leveli w grach
2) za oglądanie reklam
3) za klikanie w reklamy
____________________________________________
Teraz obalam te punkty:

1. Są gry, w którch nie ma czegoś takiego jak punkty czy lvl w zakładce najlepsze jest gra typu ubieranka i nie ma tam punków, po drugie grałem w gry osiągając różne wyniki wysokie i równe 0 (specjalnie przegrywałem) i co? W tych gdzie wartość była 0 dostawałem więcej bananków, bo obejrzałem więcej reklam

2. Z tym punktem można się zgodzić choć nie jestem też do końca pewny, nie mam odpowiednich dowodów

3. Klikałem i nie. Wynik się nie zmienił

______________________________________________

Odpowiedzi administracji są puste i nie mają żadnej wartośći. Dodatkowo napisałem do supportu, aby bananki przyznawać tylko w niektórych grach np. za osiagnięcie 1000 punktów w jakiejś grze dostajemy 5 bananków. I co się stało? A, no nic. Dwa miesiące poźniej ten pomysł wykorzystała konkurencja.

We wtorek sobie pograłem na funzone i 3h i dostałem 30 bananków.... Kiedyś natrafiłem na film użytkownika na YT gdzie mówił że za granie na FUNZONE dostaje się 100 bananków. (Były to początki strony). Gdzie te czasy?

Czekam na Wasze odpowiedzi, co robię źle, w co Wy gracie i ile zarabiacie /h bananków. A administrację proszę o większe konkrety mam nadzieję, że wyjaśnicie trochę więcej....

Pozdrawiam.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie do - Funzone - 27.08.2018, 23:57
Kamiki Newby
Posty: 90
Dołączył: 20.11.2017
Status: Offline
Bananki dostajesz głównie za reklamy, myślę że jakieś 90%. Twój wynik 10 bananków/1h wydaję się optymalny, bo ja jeżeli już gram to jakieś 15-20 min i dostaje 3-5 bananków. Niestety nie jest to zbyt opłacalne ;P
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie do - Funzone - 28.08.2018, 08:36
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Cześć,
Operator usługi Funzone bierze również pod uwagę czas spędzony w usłudze tj. na graniu. Wszelkie decyzje odnośnie przyznawania nagród pozostawiliśmy operatorowi.

"Dodatkowo napisałem do supportu, aby bananki przyznawać tylko w niektórych grach np. za osiagnięcie 1000 punktów w jakiejś grze dostajemy 5 bananków. I co się stało? A, no nic."

Operator Funzone nie zgadza się na takie rozwiązanie.

Podsumowując, będziemy myśleć, czy to nad zmianą operatora, czy zmianą sekcji Funzone, ale nie jest to proces możliwy do zamknięcia nawet w przeciągu miesiąca. Dodajemy nowe funkcje w serwisie i na tych funkcjach chcemy się skupić.
Rzetelny3 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Moje dochodzenie do - Funzone - 28.08.2018, 15:38
Kamiki Newby
Posty: 90
Dołączył: 20.11.2017
Status: Offline
Z tym spędzonym czasem to też nie do końca. Zdarzało mi się mieć włączoną gierkę przez 3h i co jakiś czas nabijać kolejny level i z tego co pamiętam co nie dostałem nawet 20 bananków. Jednym z aspektów zdobywania bananków w Funzone podobno jest zdobywanie coraz to wyższych poziomów jednak niestety nie jest to w pełni sprawne, gdyż na początku własnie głównie wbijałem wysoki lvl ale kończyło się to na 2-3 banankach nawet przez 30 minut bezustannej gry. Wiadomo, że nic za darmo, bananki za reklamy i niestety wydaję mi się, że tylko z tego a z gry niestety nic.

Określona liczba punktów za bananki może być całkiem dobrym pomysłem w zależności od wykonania. Nie wiem o jakiej konkurencji tu mówisz, ale np. Gamehag proponuje coś takiego tylko, że to 1 Kamień Duszy (takie inne bananki) za 1000 pkt (oczywiście zależy od gry), więc nie jest to też zbyt opłacalne (podobno kiedyś było więcej). Zaletą dla mnie byłoby też to, że wiedziałbym ile dostanę bananków, bo teraz często bywa, że pogram sobie 15 min, obejrzę kilka reklam i czekam do następnej aktualizacji ile to bananków dostanę bo naprawdę ciężko to zgadnąć (dla 15 min może łatwo bo jakieś 1-3 bananków, ale powiedzmy, że np. dla 40 min już za bardzo nie wiadomo)

Życzę miłego dnia tym, którzy wytrwali do końca ;)
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie do - Funzone - 29.08.2018, 23:23
ilawitus Newby
Posty: 4
Dołączył: 28.10.2017
Status: Offline
Z Funzone jest źle już od dłuższego czasu, albo nie naliczają punktów przez wiele dni, albo mam wrażenie, że dostaje się punkty losowo. Już kilka razy zostałem wyrolowany, bo grałem dość intensywnie i spędzałem podobny czas na graniu. Jak naliczało normalnie, to dostawałem po ok 30 bananków dziennie, nagle przerwa 5 dni support nad tym pracował i rozliczyli, za 5 dni grania dostałem 3 bananki. Takich osób było więcej. Co ciekawe do kwietnia na funzone za podobny czas spędzony na grach, dostawało się ponad 100 banaków dziennie. A teraz przestało mi się chcieć, bo za 30-40 min grania i ogladania reklam wpada 1-4 bananki.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie do - Funzone - 08.05.2019, 16:08
Kiti mimi ja 123 Newby
Posty: 1
Dołączył: 27.03.2019
Status: Offline
KamikiBananki dostajesz głównie za reklamy, myślę że jakieś 90%. Twój wynik 10 bananków/1h wydaję się optymalny, bo ja jeżeli już gram to jakieś 15-20 min i dostaje 3-5 bananków. Niestety nie jest to zbyt opłacalne ;P
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie do - Funzone - 08.05.2019, 17:31
HansOmen Newby
Posty: 36
Dołączył: 26.12.2016
Status: Offline
Czemu skopiowałeś mój stary post 1:1 ?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie do - Funzone - 08.05.2019, 17:53
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
HansOmenCzemu skopiowałeś mój stary post 1:1 ?
Kolega nowy pewnie zaczyna pisanie na forum dopiero :)

Co do funzone to różnie ale od jakiegos czasu więcej niż 15 bananków na godzine nie da się przekroczyć.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll
Chat