Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
HansOmen Newby
Posty: 36
Dołączył: 26.12.2016
Status: Offline

Moje dochodzenie - FUNZONE

27.07.2017, 19:25
Witam wszystkich, dziś chciałbym się otwarcie zapytać szanownej administracji i Was jak to jest z tym funzone. Już od dawna pytam jak to działa i nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi. Napisałem do supportu i dostałem takie oto odpowiedzi:

Cześć!
Bananki w FunZone dostaje się za różne czynności takie jak:
1) za osiąganie jak największych leveli w grach
2) za oglądanie reklam
3) za klikanie w reklamy
____________________________________________
Teraz obalam te punkty:

1. Są gry, w którch nie ma czegoś takiego jak punkty czy lvl w zakładce najlepsze jest gra typu ubieranka i nie ma tam punków, po drugie grałem w gry osiągając różne wyniki wysokie i równe 0 (specjalnie przegrywałem) i co? W tych gdzie wartość była 0 dostawałem więcej bananków, bo obejrzałem więcej reklam

2. Z tym punktem można się zgodzić choć nie jestem też do końca pewny, nie mam odpowiednich dowodów

3. Klikałem i nie. Wynik się nie zmienił

______________________________________________

Odpowiedzi administracji są puste i nie mają żadnej wartośći. Dodatkowo napisałem do supportu, aby bananki przyznawać tylko w niektórych grach np. za osiagnięcie 1000 punktów w jakiejś grze dostajemy 5 bananków. I co się stało? A, no nic. Dwa miesiące poźniej ten pomysł wykorzystała konkurencja.

We wtorek sobie pograłem na funzone i 3h i dostałem 30 bananków.... Kiedyś natrafiłem na film użytkownika na YT gdzie mówił że za granie na FUNZONE dostaje się 100 bananków. (Były to początki strony). Gdzie te czasy?

Czekam na Wasze odpowiedzi, co robię źle, w co Wy gracie i ile zarabiacie /h bananków. A administrację proszę o większe konkrety mam nadzieję, że wyjaśnicie trochę więcej....

Pozdrawiam.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie - FUNZONE - 27.07.2017, 20:28
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Wiesz, jeśli chodzi o zarabianie na Fun Zone, to przed dłuższy czas były problemy ze strony reklamodawców, przez co nie zarabiało się wcale na Fun Zone. Później to naprawili, jednak pozostały dość niskie nagrody, które mamy do dzisiaj. Jeśli chodzi o ten pomysł z nagradzaniem tylko niektórych gier, jest zły z jednego powodu: niekorzystne dla użytkowników. Nie chcieliby wchodzić na Fun Zone, bo im by się po prostu nie opłacało.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie - FUNZONE - 27.07.2017, 21:15
HansOmen Newby
Posty: 36
Dołączył: 26.12.2016
Status: Offline
Dawid035Wiesz, jeśli chodzi o zarabianie na Fun Zone, to przed dłuższy czas były problemy ze strony reklamodawców, przez co nie zarabiało się wcale na Fun Zone. Później to naprawili, jednak pozostały dość niskie nagrody, które mamy do dzisiaj. Jeśli chodzi o ten pomysł z nagradzaniem tylko niektórych gier, jest zły z jednego powodu: niekorzystne dla użytkowników. Nie chcieliby wchodzić na Fun Zone, bo im by się po prostu nie opłacało.
Chodzi tylko u wyrzucenie gier takiech gdzie nie ma poziomów i gdzie nie zbiera się punktów jak wspomniane wcześniej ubieranki. Jest to dobry sposób bo wiesz za co zostajesz nagrodzony. U konkurencji się to sprawdza znakomicie. Nie ma nic przed tobą ukrytego. A nie dostajesz rzekomo za ilość punktów, za ilość obejrzanych reklam , czy za klikanie w nie. Równie dobrze można powiedzieć, że dostaje się za granie. Tam masz wszystko czarno na białym. Takie jest moje zdanie. Zawsze można znaleźć grę gdzie najszybciej osiągniemy wyznaczony cel.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie - FUNZONE - 27.07.2017, 22:53
SPEEDDs Master
Posty: 695
Dołączył: 08.08.2016
Status: Offline
Kiedyś było lepiej, ale zmienili sponsora i teraz jest bieda. Gry nie mają tu znaczenia, tylko reklamy, im od popularniejszych firm tym lepiej. Nikomu się nie chce robić skryptów do gierek robionych w 5 minut. Liczą się reklamy, a nie jak niektórzy myślą, że bananki.pl płacą im za to, że grają w jakąś grę.
Rzetelny Społecznik Pomocny3 Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie - FUNZONE - 28.07.2017, 22:22
Povered Newby
Posty: 18
Dołączył: 18.07.2017
Status: Offline
Kiedyś zarobiłem prawie 1 k bananów na fun zone bo były reklamy video 30 sek a teraz są reklamy obrazek na 15 sek jest różnica wielka prawda?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie - FUNZONE - 29.07.2017, 07:22
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
No muszę przyznać - obecnie jest to nieopłacalna forma zbierania bananków.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Moje dochodzenie - FUNZONE - 07.04.2018, 22:15
MrDevix Newby
Posty: 61
Dołączył: 28.05.2016
Status: Offline
Przyznam, kiedyś tak było. Mam zebrane ok. 1400 bananków na FunZone i przeglądając (całkiem przypadkiem) historię zbierania moich bananków to kiedyś na FunZone to po 140 bananków za parę godzin. Teraz, aby wbić te 100 bananków musielibyśmy grać cały dzień. Kiedyś była to opłacalna opcja (reklamy włączały się częściej niż teraz) lecz teraz ta opcja jest jedynie do dorobienia sobie kilku bananków lub zabicia nudy na telefonie :) Reasumując moją wypowiedź, kiedyś na FunZone było więcej reklam niż teraz :)

Pozdrawiam







Pomogłem? Daj pomocny!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Moje dochodzenie - FUNZONE - 07.04.2018, 22:37
Andrzej2018 Newby
Posty: 1
Dołączył: 31.03.2018
Status: Offline
Dziękuję za info, przyda się :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat