Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Grzeskovsky Newby
Posty: 80
Dołączył: 27.07.2016
Status: Offline

Multikonta.

30.07.2016, 11:16
Zdarzyło się Wam moi drodzy admini że ktoś zakłada multikonta? Jeśli tak to radzicie sobie z nimi? :)
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Multikonta. - 01.08.2016, 11:08
MEXER Hero
Posty: 392
Dołączył: 24.07.2016
Status: Offline
A co chcesz założyć ? Xd
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll3
RE: Multikonta. - 02.08.2016, 14:55
Grzeskovsky Newby
Posty: 80
Dołączył: 27.07.2016
Status: Offline
po co? wierz mi jestem tutaj nie do tego by oszukiwać, chcę po prostu poznać działanie serwisu, pomóc w rozwoju bo jest on bardzo dobrym pomysłem dla "przeciętnych graczy" czyli tych których nie stać na kupowanie produktów premium w grach, gram np. w world of tanks już od kilku lat i zawsze mam konto premium + kilka premkowych czołgów. Jeśli ktoś rejestruje się tutaj by oszukiwać, to moim zdaniem mija się z celem, bo cel to dobra zabawa, poznawanie nowych gier, i pogaduszki na forum. Oczywiście zbieranie bananków jest bardzo ważne, ale ja traktuję to jako forma "nagrody", a nie źródła jakby to lekko powiedzieć "zarobku?" .
Rzetelny Społecznik1 Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Multikonta. - 03.08.2016, 08:49
MEXER Hero
Posty: 392
Dołączył: 24.07.2016
Status: Offline
Rozumiem :) Tylko żartowałem :p
Grzeskovsky napisał:po co? wierz mi jestem tutaj nie do tego by oszukiwać, chcę po prostu poznać działanie serwisu, pomóc w rozwoju bo jest on bardzo dobrym pomysłem dla "przeciętnych graczy" czyli tych których nie stać na kupowanie produktów premium w grach, gram np. w world of tanks już od kilku lat i zawsze mam konto premium + kilka premkowych czołgów. Jeśli ktoś rejestruje się tutaj by oszukiwać, to moim zdaniem mija się z celem, bo cel to dobra zabawa, poznawanie nowych gier, i pogaduszki na forum. Oczywiście zbieranie bananków jest bardzo ważne, ale ja traktuję to jako forma "nagrody", a nie źródła jakby to lekko powiedzieć "zarobku?" .
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll1
RE: Multikonta. - 06.08.2016, 12:27
Kewo Master
Posty: 1130
Dołączył: 03.04.2016
Status: Offline
To już jest nasza "tajemnica". :D
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll4
RE: Multikonta. - 16.08.2016, 19:06
MnichuPL Newby
Posty: 11
Dołączył: 11.08.2016
Status: Offline
Kewo (admin) napisał:To już jest nasza "tajemnica". :D
Zgaduje, że tak jak w dogry.pl gdy ma się multikonto to nie można wykonywać zadań ;P
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
Chat