Jak to działa
Login
Wiadomość
OkweL Newby
Status: Offline

My Little Farmies Poziom 8

13.09.2017, 07:49
Nie wiem juz jak wg was ten screen powinien wygladac. Dodaje i dodaje juz nawet ze zdobycia poziomu 9 gdy jako zadanie wymagany jest 8 i caly czas widze "odrzucono". To samo Imperia Online gdzie wbity juz 14.

[img]https://i.imgur.com/UJhMKkf.jpg[/img]
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: My Little Farmies Poziom 8 - 13.09.2017, 09:18
Majczu1 Newby
Ja robiłem po prostu screeny z farmy z widocznym poziomem w prawym górnym rogu i nickiem z gry, nie było problemu z akceptacją. Może podałeś zły nick?
RE: My Little Farmies Poziom 8 - 13.09.2017, 11:20
Banarox Newby
Screen z gry powinien nie przekraczać rozmiaru 2 MB (Można go przyciąć lub zapisać np: w .JPG). Na Screenie powinien być widoczny twój nick oraz twój poziom (UWAGA! Gdy zadanie brzmi "Zdobądź Poziom 8" na screenie musi być równo 8 poziom nie może być wyższy ani niższy!)
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: My Little Farmies Poziom 8 - 14.09.2017, 08:47
OkweL Newby
@Majczu1
Nie mam 10 lat zeby nie wiedziec co ma byc widoczne albo jak zrobic ss.

@Banarox
Ale wlasnie nie zaakceptowali wczesniej i teraz ten tepy system tez nie pozwala dodac nowego. Czyli rozumiem, ze moge kompletnie olac juz te 2 gry?

PS. Jesli ten serwis dziala tak sprawnie, i tak sprawnie odpowiada staff to dobrze zakladalem, ze to kolejna sciema. Na tremorach przynajmniej czasami cos sie dostanie.
RE: My Little Farmies Poziom 8 - 14.09.2017, 14:33
JestemKacper Master
OkweL@Majczu1
Nie mam 10 lat zeby nie wiedziec co ma byc widoczne albo jak zrobic ss.

@Banarox
Ale wlasnie nie zaakceptowali wczesniej i teraz ten tepy system tez nie pozwala dodac nowego. Czyli rozumiem, ze moge kompletnie olac juz te 2 gry?

PS. Jesli ten serwis dziala tak sprawnie, i tak sprawnie odpowiada staff to dobrze zakladalem, ze to kolejna sciema. Na tremorach przynajmniej czasami cos sie dostanie.
Na zrzucie ekranu musi być widoczny twój nick z gry oraz w tym przypadku poziom. Poziom widoczny na zrzucie ekranu jest wyższy niż ósmy, co oznacza, że mieliśmy prawo go odrzucić. Na przyszłość - nigdy nie osiągaj wyższych poziomów niż wymagane przed wysłaniem zrzutu ekranu.