Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
OkweL Newby
Posty: 3
Dołączył: 30.08.2017
Status: Offline

My Little Farmies Poziom 8

13.09.2017, 07:49
Nie wiem juz jak wg was ten screen powinien wygladac. Dodaje i dodaje juz nawet ze zdobycia poziomu 9 gdy jako zadanie wymagany jest 8 i caly czas widze "odrzucono". To samo Imperia Online gdzie wbity juz 14.

[img]https://i.imgur.com/UJhMKkf.jpg[/img]
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: My Little Farmies Poziom 8 - 13.09.2017, 09:18
Majczu1 Newby
Posty: 5
Dołączył: 01.09.2017
Status: Offline
Ja robiłem po prostu screeny z farmy z widocznym poziomem w prawym górnym rogu i nickiem z gry, nie było problemu z akceptacją. Może podałeś zły nick?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: My Little Farmies Poziom 8 - 13.09.2017, 11:20
Banarox Newby
Posty: 18
Dołączył: 30.08.2017
Status: Offline
Screen z gry powinien nie przekraczać rozmiaru 2 MB (Można go przyciąć lub zapisać np: w .JPG). Na Screenie powinien być widoczny twój nick oraz twój poziom (UWAGA! Gdy zadanie brzmi "Zdobądź Poziom 8" na screenie musi być równo 8 poziom nie może być wyższy ani niższy!)
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: My Little Farmies Poziom 8 - 14.09.2017, 08:47
OkweL Newby
Posty: 3
Dołączył: 30.08.2017
Status: Offline
@Majczu1
Nie mam 10 lat zeby nie wiedziec co ma byc widoczne albo jak zrobic ss.

@Banarox
Ale wlasnie nie zaakceptowali wczesniej i teraz ten tepy system tez nie pozwala dodac nowego. Czyli rozumiem, ze moge kompletnie olac juz te 2 gry?

PS. Jesli ten serwis dziala tak sprawnie, i tak sprawnie odpowiada staff to dobrze zakladalem, ze to kolejna sciema. Na tremorach przynajmniej czasami cos sie dostanie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: My Little Farmies Poziom 8 - 14.09.2017, 14:33
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
OkweL@Majczu1
Nie mam 10 lat zeby nie wiedziec co ma byc widoczne albo jak zrobic ss.

@Banarox
Ale wlasnie nie zaakceptowali wczesniej i teraz ten tepy system tez nie pozwala dodac nowego. Czyli rozumiem, ze moge kompletnie olac juz te 2 gry?

PS. Jesli ten serwis dziala tak sprawnie, i tak sprawnie odpowiada staff to dobrze zakladalem, ze to kolejna sciema. Na tremorach przynajmniej czasami cos sie dostanie.
Na zrzucie ekranu musi być widoczny twój nick z gry oraz w tym przypadku poziom. Poziom widoczny na zrzucie ekranu jest wyższy niż ósmy, co oznacza, że mieliśmy prawo go odrzucić. Na przyszłość - nigdy nie osiągaj wyższych poziomów niż wymagane przed wysłaniem zrzutu ekranu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: My Little Farmies Poziom 8 - 15.07.2018, 10:24
OkweL Newby
Posty: 3
Dołączył: 30.08.2017
Status: Offline
JestemKacpe
Na zrzucie ekranu musi być widoczny twój nick z gry oraz w tym przypadku poziom. Poziom widoczny na zrzucie ekranu jest wyższy niż ósmy, co oznacza, że mieliśmy prawo go odrzucić. Na przyszłość - nigdy nie osiągaj wyższych poziomów niż wymagane przed wysłaniem zrzutu ekranu.
Albo promujecie granie w te gry albo nie. Albo akceptujecie te screeny, co zajmuje doslownie 10 sek, albo nie. Skoro juz gram to gram dopoki mam czas, Odsloncie liste wszystkich zadan to bedzie wiadomo kiedy przestac zeby nie zajechac za daleko skoro to dla was taki problem w tym scamie. Wrocilem po niemal roku i cos czuje, ze w przypadku innych gier jest identycznie. W dwoch nawet rejestracji mi nie zaakceptowalo mimo, ze wczoraj do 4 rano klepalem.

PS. Na screenie w tym temacie w pierwszym poscie jest na dodatek jak wol, "z 8 na 9". To nawet nie jakis 12 czy 31 dla majacych problem ze zrozumieniem tekstu czytanego.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat