Jak to działa
Forum

Inne

Login
Wiadomość
Nyskyaxki Newby
Posty: 1
Dołączył: 11.08.2020
Status: Offline

Najsmutniejsze sceny w grach

12.08.2020, 16:29
!!!SPOILERY!!!

Jako iż nie widziałam jeszcze takiego tematu, to przychodzę ja i to zmieniam, lista jest dość mała, chociaż mogłam zrobić ją większą, ale mam nadzieję, że będziecie się cieszyli z tego co przygotowałam. Jeśli ktoś zna inne emocjonalne sceny, to może się nimi pochwalić w komentarzach



- That Dragon, Cancer
Tutaj mamy styczność z rodziną, której dziecko choruje na nowotwór, świetnie są ukazane tam te wszystkie emocje tak tragicznego zdarzenia i to co czuje osoba chorująca na tą przypadłość, jak i jej bliscy. Jest to gra bardzo wzruszająca sama w sobie.

- Brothers: A Tale of Two Sons
Dwójka braci wyrusza na ciężką wyprawę w poszukiwaniach leku dla swojego śmiertelnie chorego ojca. Wyprawa kończy się sukcesem, ale niestety starszy brat zakończył swój żywot, gra kazała nam na dodatek pochować starszego brata. Dołujące jest to że starszy brat poświęcił własne życie aby uratować członka swojej rodziny. Gra kończy się płaczącym ojcem oraz synem przy grobie.

- The Last of Us
Jak ja uwielbiam The Last of Us ;D bardzo wzruszające są dwie sceny - mianowicie w prologu jesteśmy świadkami tego jak Sarah uciekająca z jej ojcem do bezpiecznej strefy zostaje postrzelona i tragicznie umiera oraz scena, w której główny bohater ratuje Ellie ze szpitala pomimo tego że zabieg mógłby uratować cały świat, to Joel nie pozwolił aby Ellie odeszła, ponieważ traktował ją jak córkę i nie mógł sobie pozwolić stracić kolejnej tak ważnej dla niego osoby.

- Red Dead Redemption 2
W tej grze było kilka naprawdę przykrych momentów, jednym z nich jest jak umierający Arthur czołga się do klifu aby umrzeć oglądając przepiękny zachód słońca. Całej scenie towarzyszyła smutna oraz klimatyczna dla tego momentu muzyka.

- The Walking Dead
The Walking Dead nie trzeba nikomu przedstawiać, jest to istna kopalnia wzruszających momentów, między innymi takich jak moment, w którym zostawiliśmy Sarę w jakimś pomieszczeniu aby zostałą zabita przez dziesiątki żywych trupów, Duck który musiał zostać postrzelony przez własnych rodziców, ale zdecydowanie najsmutniejszą sceną jest to, jak Lee, czyli jeden z głównnych bohaterów musi zostać postrzelony, była to najlepsza i najbardziej emocjonalna scena.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Najsmutniejsze sceny w grach - 30.08.2020, 10:58
anonim4587 Newby
Posty: 14
Dołączył: 26.08.2020
Status: Offline
W completing the mission jak polecisz z charles"em do kosmosu by pokonać "tophat clan" to gdy rozwalisz reaktor (aha i charles to twój najlepszy kumpel) on niezdoła się uratować i jako jedyny zginie w wybuchu tajnej bazy.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Najsmutniejsze sceny w grach - 01.09.2020, 10:49
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Zginąłeś!

Gracz ruszofaofca69 wypadł poza świat

Wynik: 58468

[Obserwuj świat]
[Menu główne]
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat