Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Bauteg Newby
Posty: 16
Dołączył: 24.04.2016
Status: Offline

Nie dostaje expa

02.08.2016, 18:34
Ostatnio zarejestrowałem się w margonem a nawet mam już 10 lvl a nie dostałem expa za rejestracje...
A i dużo ludzi pisze że mam napisać do supportu, tylko jak?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie dostaje expa - 02.08.2016, 18:40
mojra97 Newby
Posty: 48
Dołączył: 20.07.2016
Status: Offline
Zjedź na sam dół strony i po prawej stronie powinieneś mieć napis "Support" i tam właśnie możesz do nich napisać :)
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Nie dostaje expa - 02.08.2016, 18:41
Bauteg Newby
Posty: 16
Dołączył: 24.04.2016
Status: Offline
mojra97 napisał:Zjedź na sam dół strony i po prawej stronie powinieneś mieć napis "Support" i tam właśnie możesz do nich napisać :)
Dziena :D
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie dostaje expa - 02.08.2016, 18:42
mojra97 Newby
Posty: 48
Dołączył: 20.07.2016
Status: Offline
Bauteg napisał:mojra97 napisał:Zjedź na sam dół strony i po prawej stronie powinieneś mieć napis "Support" i tam właśnie możesz do nich napisać :)
Dziena :D
Nie ma za co :)
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Nie dostaje expa - 03.08.2016, 02:50
Kalinow Leader
Posty: 171
Dołączył: 11.04.2016
Status: Offline
Musisz od nowa zarejestrować się w Margonem, wyczyść cookies w przeglądarce i użyj nowego maila, potem w grze od razu szukaj skrzyni tam, gdzie się zrespisz. Weź z niej ekwipunek i załóż na siebie, powinno Ci zaliczyć zadanie "0", potem podaj nick ten, co założyłeś przez bananki (nawet ten z 10 lvl) w końcu założyłeś konto przez bananki, założyłeś ekwipunek i Ci nie zaliczyło, a to dlatego, że opis do tego zadania "0" jest niedokładny. (chyba, że już zmienili, nie sprawdzałem)


P.S Miałem ten sam kłopot, pisałem do supportu, administratorzy nawet skontaktowali się ze sponsorem (adminami Margonem) i tamci nie zgodzili się na odpalenie ręczne zadania "0", powiedzieli tylko, że coś sknociłem przy zakładaniu konta, a to trzeba ekwipunek z tej skrzynki od razu brać, założyć i po sprawie - jak to zrobiłem minęła sekunda i zaliczone.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie dostaje expa - 03.08.2016, 11:51
Bauteg Newby
Posty: 16
Dołączył: 24.04.2016
Status: Offline
Kalinow napisał:
P.S Miałem ten sam kłopot, pisałem do supportu, administratorzy nawet skontaktowali się ze sponsorem (adminami Margonem) i tamci nie zgodzili się na odpalenie ręczne zadania "0", powiedzieli tylko, że coś sknociłem przy zakładaniu konta, a to trzeba ekwipunek z tej skrzynki od razu brać, założyć i po sprawie - jak to zrobiłem minęła sekunda i zaliczone.
W tym Problem, że ja założyłem ekwipunek ze skrzyni :/
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie dostaje expa - 03.08.2016, 12:04
Grzeskovsky Newby
Posty: 80
Dołączył: 27.07.2016
Status: Offline
wyczyść pliki cookies przed rejestracją w margonem
, to pomaga
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat