Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Sayson Newby
Posty: 5
Dołączył: 11.07.2020
Status: Offline

Nie działa rejestracja.

12.05.2021, 11:21
Witam chodzi tu o grę lineage 2 a mianowicie, orientuje się ktoś może co jeszcze mogę zrobić by zaliczyło rejestracje? Do tej pory czyściłem pliki cookie kilkukrotnie, grę też gram lineage 2 zamiast jej mylącej wersji "essence".
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie działa rejestracja. - 12.05.2021, 21:08
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
Sayson[quote]Jestem dosyć nowy na banankach, więc gdy będe sie rejestrować, nie będe musiał pobierać jeszcze raz gry z linku cnie??

[/quote]
Teoretycznie tak, chociaż do końca nie wiadomo czy gry sobie gdzieś w dokumentach lub w user profile nie trzymają historii kont.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie działa rejestracja. - 12.05.2021, 21:11
Sayson Newby
Posty: 5
Dołączył: 11.07.2020
Status: Offline
Jeśli chodzi o inne konta, to nigdy nie grałem w tę grę więc prawdopodobnie to odpada
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie działa rejestracja. - 12.05.2021, 21:12
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
Możesz skopiować gdzieś indziej katalog z grą, odinstalować grę, pobrać instalator jeszcze raz, zainstalować instalator gry i przekopiować spowrotem zawartość katalogu :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie działa rejestracja. - 12.05.2021, 21:14
Sayson Newby
Posty: 5
Dołączył: 11.07.2020
Status: Offline
Wiesz, jakby mam też problem z tym, że klikając w ten link rejestracyjny wyskakuje stronaz z grą lineage 2 essence, a gdy przełączam na lineage 2 to chyba znika reflink, a przynajmniej tak mi się zdaje
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie działa rejestracja. - 12.05.2021, 21:26
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
SaysonWiesz, jakby mam też problem z tym, że klikając w ten link rejestracyjny wyskakuje stronaz z grą lineage 2 essence, a gdy przełączam na lineage 2 to chyba znika reflink, a przynajmniej tak mi się zdaje
Ja robiłem w taki sposób rejestrację:
- po przekierowaniu na strone lineage klikam odrazu sign in, potem sign up - via email.

po założeniu konta powinna wyskoczyć możliwość pobrania launchera, jeżeli nie wyskoczy to trzeba poczekać na link aktywacyjny, który aktywuję konto i przekieruję do pobrania instalatora.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat