Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline

Nie mam już tu co robić...

09.09.2017, 12:15
PRZECZYTAJ TO ZANIM ZOSTAWISZ TROLLA!
Otóż tak. Bananapedia jest dla mnie za trudna do odblokowania, a poza tym i tak nie mam tam co szukać. Wszystkie ciekawostki zużyte. Musiałbym pisać recenzje gniotów, gier na NES (których recenzji wszędzie jest aż za dużo, a poza tym screenów nie przyjmą - za małe)
Samo zdobywanie bananków jest za trudne. Gra za jakieś 200-300 bananków zajmuje 8 GB. JAK JA MAM TO ♥♥♥♥♥ ZMIEŚCIĆ NA DYSKU 160 GB?! Poza tym nie mam SSD i będzie mi się wszystko pół dnia ładowało.
Teraz jakieś rady dotyczące bananków poproszę, bo już raka dostalem od sytuacji na stronie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll3
RE: Nie mam już tu co robić... - 09.09.2017, 12:29
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Wiesz, masz coś takiego jak zadania z grami, ale jak wiem nie umiesz sobie z nimi poradzić, więc odpadają na start. Jeśli chodzi o artykuły, nie musisz pisać żadnych ciekawostek, a recenzje nie muszą się ograniczać tylko do gier na banankach, mogą być gry indie ze Steama itp. Jeśli masz jakąś grę, w której jesteś dobry, możesz stworzyć poradnik lub tutorial. Masz jeszcze zadania od sponsorów, jednak nie zawsze działają tak jak powinny. Co jeszcze... Fun Zone. Zawsze możesz coś tam robić.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie mam już tu co robić... - 09.09.2017, 15:31
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
No pa pa XD
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll3
RE: Nie mam już tu co robić... - 09.09.2017, 16:00
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoPRZECZYTAJ TO ZANIM ZOSTAWISZ TROLLA!
Otóż tak. Bananapedia jest dla mnie za trudna do odblokowania, a poza tym i tak nie mam tam co szukać. Wszystkie ciekawostki zużyte. Musiałbym pisać recenzje gniotów, gier na NES (których recenzji wszędzie jest aż za dużo, a poza tym screenów nie przyjmą - za małe)
Samo zdobywanie bananków jest za trudne. Gra za jakieś 200-300 bananków zajmuje 8 GB. JAK JA MAM TO ♥♥♥♥♥ ZMIEŚCIĆ NA DYSKU 160 GB?! Poza tym nie mam SSD i będzie mi się wszystko pół dnia ładowało.
Teraz jakieś rady dotyczące bananków poproszę, bo już raka dostalem od sytuacji na stronie.
Teraz wydaję mi się, że akceptowanie artykułów na bananapedii trwa dłużej ;/ A za same zadania w grach można zdobyć max. 8000~ bananków.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie mam już tu co robić... - 12.09.2017, 18:53
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Dawid035Wiesz, masz coś takiego jak zadania z grami, ale jak wiem nie umiesz sobie z nimi poradzić, więc odpadają na start.
Zadań nie cierpię. Za trudne (mam mało czasu), niektóre wyjątkowo wkurzające i aż proszące o cheatowanie, a czasem po prostu niemożliwie męczące (Margonem - jak ♥♥♥♥♥ wbić 29 poziom w 2 tygodnie bez wydania ani grosza)? Co prawda mam wiele gier indie, ale muszę zrobić 5 gier. To już lekka przesada! Rozumiem, jest to jakieś zabezpieczenie. OK. Bananapedia może tak się chronić przed plagiatami. Nie rozumiem za to w tym jednej rzeczy - napisałem 5 artykułów przed blokadą i muszę teraz zrobić 5 gier... Zero odblokowania przy trzech. Poza tym gry przestają się zaliczać i granie w nie wymaga CO NAJMNIEJ łącza 1 GB/s, dysku SSD 2 TB i jeszcze może ciekły azot do ekstremalnego overclockingu?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie mam już tu co robić... - 12.09.2017, 20:07
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Pink Sheep Lololololololo
Zadań nie cierpię. Za trudne (mam mało czasu), niektóre wyjątkowo wkurzające i aż proszące o cheatowanie, a czasem po prostu niemożliwie męczące (Margonem - jak ♥♥♥♥♥ wbić 29 poziom w 2 tygodnie bez wydania ani grosza)? Co prawda mam wiele gier indie, ale muszę zrobić 5 gier. To już lekka przesada! Rozumiem, jest to jakieś zabezpieczenie. OK. Bananapedia może tak się chronić przed plagiatami. Nie rozumiem za to w tym jednej rzeczy - napisałem 5 artykułów przed blokadą i muszę teraz zrobić 5 gier... Zero odblokowania przy trzech. Poza tym gry przestają się zaliczać i granie w nie wymaga CO NAJMNIEJ łącza 1 GB/s, dysku SSD 2 TB i jeszcze może ciekły azot do ekstremalnego overclockingu?
Ja brałem zazwyczaj z bananków gry przeglądarkowe i jakoś szło. Cóż, nie wiem co robisz, ale dwa tygodnie na jedno zadanie to dość dużo. Ja tam nawet nie mam łącza 1GB/s i 2 TB, a jakoś udało mi się zarejestrować w 5 grach i zrobić 5 zadań. Grałem m.in w Ikariam (najłatwiejsze zadania ever), WOT (też łatwe zadania, ale tutaj musisz mieć więcej czasu) czy Travian (MMORPG z kategori "klikadełek")
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie mam już tu co robić... - 12.09.2017, 20:30
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Dawid035Pink Sheep Lololololololo
Zadań nie cierpię. Za trudne (mam mało czasu), niektóre wyjątkowo wkurzające i aż proszące o cheatowanie, a czasem po prostu niemożliwie męczące (Margonem - jak ♥♥♥♥♥ wbić 29 poziom w 2 tygodnie bez wydania ani grosza)? Co prawda mam wiele gier indie, ale muszę zrobić 5 gier. To już lekka przesada! Rozumiem, jest to jakieś zabezpieczenie. OK. Bananapedia może tak się chronić przed plagiatami. Nie rozumiem za to w tym jednej rzeczy - napisałem 5 artykułów przed blokadą i muszę teraz zrobić 5 gier... Zero odblokowania przy trzech. Poza tym gry przestają się zaliczać i granie w nie wymaga CO NAJMNIEJ łącza 1 GB/s, dysku SSD 2 TB i jeszcze może ciekły azot do ekstremalnego overclockingu?
Ja brałem zazwyczaj z bananków gry przeglądarkowe i jakoś szło. Cóż, nie wiem co robisz, ale dwa tygodnie na jedno zadanie to dość dużo. Ja tam nawet nie mam łącza 1GB/s i 2 TB, a jakoś udało mi się zarejestrować w 5 grach i zrobić 5 zadań. Grałem m.in w Ikariam (najłatwiejsze zadania ever), WOT (też łatwe zadania, ale tutaj musisz mieć więcej czasu) czy Travian (MMORPG z kategori "klikadełek")
Ja natomiast robiłem test na stronie speedtest. Wyszło mi prawie 50 mb/s. Dysk natomiast mam jeden - 1 TB HDD . I problemu żadnego nie miałem z żadną grą dotychczas. :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie mam już tu co robić... - 22.09.2017, 17:54
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Zbędne marudzenie. Proszę o zamknięcie tematu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie mam już tu co robić... - 22.09.2017, 18:17
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Zamykam na prośbę autora tematu.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
Chat