Jak to działa
Forum

Sugestie

Login
Wiadomość
legion666 Newby
Posty: 1
Dołączył: 24.03.2017
Status: Offline

Nie przyznawane odznaki

30.01.2021, 23:46
Zauważyłem ostatnio w czym może być problem z nieprzyznawaniem odznak i uznawanych rejestracji do Word of warships jak się rejestrowałem nie czyściłem żadnych plików cookies odznakę dostałem odrazu i bez problemu mogłem wykonywać zadania i screeny były przyjmowane w innych grach już nie ostatnio przez przypadek pomyliłem gry i kliknąłem zarejestruj się w grze The Outpost Nine: Episode 1 i dostałem odznakę i wyświetliło się żeby podać nick a w grze się nie zarejestrowałem . Problem polega chyba na błędach w przekierowaniu tylko czyszczenie cookies nic nie daje bo już próbowałem na różnych przeglądarkach i tak nie uznaje rejestracji . Liczę że support przyjrzy się temu bo już czytanie wiadomości automatycznych mi się znudziło zawsze to samo niech ktoś z supportu spróbuję zarejestrować się do jakiejś gry przez bananki i się sam przekona czy dostanie odznake i będzie mógł wpisać nick. Trochę długie ale krócej się nie dało
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie przyznawane odznaki - 15.02.2021, 16:45
0Brandonlu Newby
Posty: 2
Dołączył: 14.02.2021
Status: Offline
tak masz racje
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie przyznawane odznaki - 01.11.2022, 18:19
PanPillager Newby
Posty: 52
Dołączył: 28.02.2022
Status: Offline
legion666Zauważyłem ostatnio w czym może być problem z nieprzyznawaniem odznak i uznawanych rejestracji do Word of warships jak się rejestrowałem nie czyściłem żadnych plików cookies odznakę dostałem odrazu i bez problemu mogłem wykonywać zadania i screeny były przyjmowane w innych grach już nie ostatnio przez przypadek pomyliłem gry i kliknąłem zarejestruj się w grze The Outpost Nine: Episode 1 i dostałem odznakę i wyświetliło się żeby podać nick a w grze się nie zarejestrowałem . Problem polega chyba na błędach w przekierowaniu tylko czyszczenie cookies nic nie daje bo już próbowałem na różnych przeglądarkach i tak nie uznaje rejestracji . Liczę że support przyjrzy się temu bo już czytanie wiadomości automatycznych mi się znudziło zawsze to samo niech ktoś z supportu spróbuję zarejestrować się do jakiejś gry przez bananki i się sam przekona czy dostanie odznake i będzie mógł wpisać nick. Trochę długie ale krócej się nie dało
czasem się udaje, czasem trzeba wyczyścic cookies a czasem zreinstalować przeglądarkę. The outpost nine 1 to gra steam więc po kliknięciu od razy zalicza rejestrację
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat