Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
krzyrok2 Newby
Posty: 2
Dołączył: 15.10.2021
Status: Offline

nie sprawiedliwe reklamy

16.10.2021, 19:16
dlaczego gdy gram w fun zone co chwile jest jakaś reklama a gdy chce obejrzeć rekleme żeby coś dostać do gry to nie działają mi te reklamy niech mi ktoś pomorze
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: nie sprawiedliwe reklamy - 16.10.2021, 19:35
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
krzyrok2dlaczego gdy gram w fun zone co chwile jest jakaś reklama a gdy chce obejrzeć rekleme żeby coś dostać do gry to nie działają mi te reklamy niech mi ktoś pomorze
Może coś Ci blokuję te reklamy.

Ktoś tu już na forum pisał, że je pomijał czy nie to i tak tyle samo dostawał bananków bo liczył się postęp, a reklamy w między czasie się po prostu wyświetlają.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: nie sprawiedliwe reklamy - 17.10.2021, 15:41
Stalowy0 Newby
Posty: 4
Dołączył: 10.04.2020
Status: Offline
u mnie też nie dzilają
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: nie sprawiedliwe reklamy - 18.10.2021, 13:34
Kida_Mara Newby
Posty: 4
Dołączył: 09.02.2017
Status: Offline
U mnie na zmianę działają reklamy ale za przejście około 150 leveli w grach fun zone dodało mi jedynie 16 bananków.
Ostatnio gdy grałam 80 leveli to bananków dostałam 80.
jak to działa?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: nie sprawiedliwe reklamy - 18.10.2021, 13:54
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Kida_MaraU mnie na zmianę działają reklamy ale za przejście około 150 leveli w grach fun zone dodało mi jedynie 16 bananków.
Ostatnio gdy grałam 80 leveli to bananków dostałam 80.
jak to działa?
Pewnie zależy to od gry i ile czasu w niej spędzisz. Wybieraj gry gdzie dość często wyskakują reklamy lub przejscie jednego levelu nie zajmuję dużo czasu.

Za jedną intensywną godzinę gry powinnaś dostać od 10 do 30 bananków.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll1
RE: nie sprawiedliwe reklamy - 18.10.2021, 14:31
Kida_Mara Newby
Posty: 4
Dołączył: 09.02.2017
Status: Offline
DuchPustkowiPewnie zależy to od gry i ile czasu w niej spędzisz. Wybieraj gry gdzie dość często wyskakują reklamy lub przejscie jednego levelu nie zajmuję dużo czasu.

Za jedną intensywną godzinę gry powinnaś dostać od 10 do 30 bananków.
Dzięki za odpowiedź. problem w tym że grałam w te same gry te dwa dni.
jest też gra w której za każdą zrobioną rozgrywką dostawałam 1 bananka ale nie zaliczyło mi około 100 rozgrywek (to takie coś że jest przypisany 1 level na jeden dzień i robie to wstecz). Gdy robie to wstecz to mi liczy a gdy zaczełam od początku (data pierwszej rozgrywki to chyba 1 sierpien 2017) i zrobiłam ze trzy miesiące rozgrywki na raz (zrobiłam to tydzień temu) to mi tego nie zaliczyło. Gra to Solitaire Daily Challenge. Czy istnieje możliwość jakiegoś błędu w liczeniu mi bananków?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: nie sprawiedliwe reklamy - 18.10.2021, 14:55
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Kida_MaraDzięki za odpowiedź. problem w tym że grałam w te same gry te dwa dni.
jest też gra w której za każdą zrobioną rozgrywką dostawałam 1 bananka ale nie zaliczyło mi około 100 rozgrywek (to takie coś że jest przypisany 1 level na jeden dzień i robie to wstecz). Gdy robie to wstecz to mi liczy a gdy zaczełam od początku (data pierwszej rozgrywki to chyba 1 sierpien 2017) i zrobiłam ze trzy miesiące rozgrywki na raz (zrobiłam to tydzień temu) to mi tego nie zaliczyło. Gra to Solitaire Daily Challenge. Czy istnieje możliwość jakiegoś błędu w liczeniu mi bananków?
Aż tak to się nie zagłębiałem w fun zone, może gra ma jakiś wewnętrzny licznik i mimo wyzerowania, dalej pamięta ilość gier lub czasu spędzonego w grze.

Może ktoś gra w to dużo i coś Ci poradzi w tym temacie lub moderacja, administracja coś Ci podpowie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: nie sprawiedliwe reklamy - 24.10.2021, 18:21
Stalowy0 Newby
Posty: 4
Dołączył: 10.04.2020
Status: Offline
Stalowy0u mnie też nie dzilają
jak nie uda się wygrać gry i przycisnę zakręć kolem to przedtem pojawiała się reklama a teraz kręci się kółko i pokazuje się napis You can continue playing your game after the following message
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat