Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Inkognito12 Newby
Posty: 2
Dołączył: 01.11.2019
Status: Offline

nie wiem jak to się robi

05.11.2019, 18:19
robiłem zadania w grach i zdobywalem bananki ogólniee zdobywałwem bananki grając w gry w zakładce gry i zarejestrowałem się i grałem w nią, i po graniu usunołem z tego paska google i teraz chcialem wcisnać graj i wyskakuje mi to samo co wcześąniej. klikalem (graj) i pochwili wyskoskoczyło mi to samo graj a gra się niewłączyła dlaczego nie wiem prosze pomużcie mi.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: nie wiem jak to się robi - 05.11.2019, 20:00
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
Inkognito12robiłem zadania w grach i zdobywalem bananki ogólniee zdobywałwem bananki grając w gry w zakładce gry i zarejestrowałem się i grałem w nią, i po graniu usunołem z tego paska google i teraz chcialem wcisnać graj i wyskakuje mi to samo co wcześąniej. klikalem (graj) i pochwili wyskoskoczyło mi to samo graj a gra się niewłączyła dlaczego nie wiem prosze pomużcie mi.
W jaką grę grasz ? Czasem sie tak zdarza że link do gry jest uszkodzony, można to zgłosić przyciskiem "zgłoś niedziałajacy link". Jeżeli masz jakieś zadania w danej grze to możesz tą grę wyszukać po prostu w wyszukiawrce google.pl to będzie ta sama gra w którą grałeś przez link bananki.pl.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny1 Troll
RE: nie wiem jak to się robi - 05.11.2019, 20:02
Inkognito12 Newby
Posty: 2
Dołączył: 01.11.2019
Status: Offline
DuchPustkowiInkognito12robiłem zadania w grach i zdobywalem bananki ogólniee zdobywałwem bananki grając w gry w zakładce gry i zarejestrowałem się i grałem w nią, i po graniu usunołem z tego paska google i teraz chcialem wcisnać graj i wyskakuje mi to samo co wcześąniej. klikalem (graj) i pochwili wyskoskoczyło mi to samo graj a gra się niewłączyła dlaczego nie wiem prosze pomużcie mi.
W jaką grę grasz ? Czasem sie tak zdarza że link do gry jest uszkodzony, można to zgłosić przyciskiem "zgłoś niedziałajacy link". Jeżeli masz jakieś zadania w danej grze to możesz tą grę wyszukać po prostu w wyszukiawrce google.pl to będzie ta sama gra w którą grałeś przez link bananki.pl.
gram teraz w football team i to znalazłwem w wyszukiwarce i i neverwinter to tez znalazlem dziekuję ci bardzo
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat