Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
Kichenok Newby
Posty: 23
Dołączył: 17.01.2019
Status: Offline

Nie wykonujcie zadań Reklamy/ayesStudios! Oszustwo

29.01.2019, 04:55
Witajcie wykonałem u nich zadania do lorda mobile i do castle clash łącznie powinienem otrzymać około 1950 bananów. Na stronie jak wejdę w Reward status mam zatwierdzone i pisze ze wypłacone a a nic nie dostałem. Po próbie kontaktu i wysłaniu kilku email do nich otrzymałem od Google czy od kogoś innego wiadomość po kilku dniach że grupa nie istnieje albo została rozwiązana. Chyba że jest ktoś kto od nich otrzymał bananki to prosiłbym o info co trzeba zrobić żeby bananki rzekomo wypłacone dotarły do mnie. Swoją drogą szkoda że nie ma już Adgems czy jakoś tak na takim fioletowym logo tam przynajmniej zawsze wyplacali
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie wykonujcie zadań Reklamy/ayesStudios! Oszustwo - 29.01.2019, 15:00
DEADSHUTFIRE Newby
Posty: 40
Dołączył: 07.01.2016
Status: Offline
Adgem było najlepsze a jeśli chodzi o zapytanie to mojemu koledze chyba kiedyś też nie wypłacili bananków A na ofertwallu miał napisane ze zaliczone oczywiście to był jednorazowy przypadek więc czasami można mieć takiego pecha
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie wykonujcie zadań Reklamy/ayesStudios! Oszustwo - 29.01.2019, 15:05
Kichenok Newby
Posty: 23
Dołączył: 17.01.2019
Status: Offline
No ja wykonałem właśnie po raz pierwszy i ostatni u nich Właśnie wstawiłem na forum w Eventy 1xlosowy klucz steam więc jak zdążysz i jesteś zainteresowany to zapraszam do wykorzystania.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie wykonujcie zadań Reklamy/ayesStudios! Oszustwo - 29.01.2019, 18:01
DEADSHUTFIRE Newby
Posty: 40
Dołączył: 07.01.2016
Status: Offline
zainteresowany może bym był ale na zdążenie już zapóźno może bym wcześniej zauważył ale grałem w dead by daylight a zainteresowany i tak bym był ze względu na karty żeby na steamie mieć lepszy level
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie wykonujcie zadań Reklamy/ayesStudios! Oszustwo - 29.01.2019, 18:07
Kichenok Newby
Posty: 23
Dołączył: 17.01.2019
Status: Offline
Ja to nie wiem nawet co to za gra była a kod był 2 godz aktywny po wystawieniu na forum po dwóch h dopiero wbila jakąś osoba Spoko ja miałem tego do groma tylko porozdawalem to co będę miał jakiś to ci będę wysyłał bo tyle co się zmarnowało tych kodów co miałem to głowa mała nawet steam wallety po 2 $ to miałem kilkanaście ale zapomniałem o nich i usunąłem konto Google a na Gmailu mialem
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie wykonujcie zadań Reklamy/ayesStudios! Oszustwo - 30.01.2019, 16:28
JakiśBanan:) Newby
Posty: 4
Dołączył: 15.11.2018
Status: Offline
A jakie stronki ktore sa teraz polecacie? / sory ze nie na temat
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie wykonujcie zadań Reklamy/ayesStudios! Oszustwo - 30.01.2019, 23:16
Delpan Newby
Posty: 2
Dołączył: 24.03.2018
Status: Offline
Nic nie robcie, bo nic nie przychodzi
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat