Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
kuba1224 Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.04.2016
Status: Offline

Nie zalicza zadania "Zarejestruj się... " (WOT)

19.12.2017, 11:38
Nie zalicza mi zadania "Zarejestruj się i przejdź do bitwy" (czy jakoś tak). Rozegrałem bitwę (+wygrałem) i nie moge przejsć do następnego zadania, nie mogę również wpisać mojego nicku. Proszę o szybką pomoc. Z góry dzięki!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie zalicza zadania "Zarejestruj się... " (WOT) - 19.12.2017, 12:16
Kalinow Leader
Posty: 171
Dołączył: 11.04.2016
Status: Offline
Pewnie będziesz musiał próbować jeszcze raz konto zakładać. Czyszczenie cookies, zmiana przeglądarki czasami pomagają. Nie pamietam jak w WOT'ie wyglądała rejestracja, ale większość ludu nie ma z WoTem chyba problemu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie zalicza zadania "Zarejestruj się... " (WOT) - 19.12.2017, 13:04
kuba1224 Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.04.2016
Status: Offline
Nie będę zakładac nowego konta w WOt'cie specjalnie robie zadania żeby mi weryfikacja znikła, bo ciągnie się już 2 miechy, a tu nic. Już mi się odechciewa robic zadania przez tą ****** weryfikacje.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie zalicza zadania "Zarejestruj się... " (WOT) - 19.12.2017, 20:41
Kalinow Leader
Posty: 171
Dołączył: 11.04.2016
Status: Offline
Jak Ci nie zaliczyło zadania "zero" wiesz. Możesz założyć nowe konto, jak już Ci zaliczy to wpisz nick konta, ktore zalozyles przed 2 miesiacami przez bananki. Ale najpierw polecam konsulatację z administratorami. :P
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nie zalicza zadania "Zarejestruj się... " (WOT) - 20.12.2017, 11:20
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
KalinowJak Ci nie zaliczyło zadania "zero" wiesz. Możesz założyć nowe konto, jak już Ci zaliczy to wpisz nick konta, ktore zalozyles przed 2 miesiacami przez bananki. Ale najpierw polecam konsulatację z administratorami. :P
Takie coś jest karane banem permanentnym. :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat