Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
siwersone Newby
Posty: 2
Dołączył: 23.07.2016
Status: Offline

Niezaliczone zadanie, dodanie bananków

23.07.2016, 22:58
Witam,
pierwszy dzień jestem tutaj i zetknąłem się z pewnymi problemami. Są to brak dodania bananków za oglądanie reklam, mini-gre, wykonanie zadania (wyświetla mi się że go nie wykonałem, lecz tak nie jest. Udokumentowałem to screenem na tablicy), lub nawet nie zalicza mi polubienia strony na facebooku. Ma ktoś jakiś pomysł? Używam Google Chrome i loguje się za pośrednictwem fb.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Niezaliczone zadanie, dodanie bananków - 24.07.2016, 21:12
MEXER Hero
Posty: 392
Dołączył: 24.07.2016
Status: Offline
mi też nie zalicz polubienia fb witaj w klubie ;(
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Niezaliczone zadanie, dodanie bananków - 24.07.2016, 23:03
Kalinow Leader
Posty: 171
Dołączył: 11.04.2016
Status: Offline
Za polubienie strony na fb są bananki? Chyba nie... Za oglądanie reklam zwykle dostawałem bananki, mini-gry jeszcze chyba nie zarabiają bananków, za wykonanie zadania w grze? Prawdopodobnie nie zaliczyło Ci rejestracji, wtedy wykonywanie zadania Ci nic nie da, musi Ci okno wyskoczyć do wpisania nicku, wtedy dopiero wklejasz pierwszego screena z zadaniem, wgranie go na tablicę nic nie da.

Z tym zadaniem w grze to wyczyść ciasteczka cookies, spróbuj z innej przeglądarki może i zarejestruj się znowu, może Ci zaliczy. Pamiętaj, żeby potwierdzić adres e-mail. Czasami z tym zaliczeniem zadania 0 potrafi być niezła zabawa. ;D
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
Chat