Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
KIXOR Newby
Posty: 2
Dołączył: 05.01.2018
Status: Offline

Nintendo Switch Labo i nie tylko

03.02.2018, 21:17
Ja rozpocznę dyskujse na temat switcha bardzo mi sie spodbał odcinek z nintendo labo na temat bananków i wydaje mi się że to dobry temat do poruszenia wydaje mi się że nintendo nie idzie w jakość żeby przebić xbox one czy ps 4 z wyglądem stacojnarnym a być najlepszą firmą dla handheldów idą w spaniałe tytuły i się nie zgodze z hejterami żę ps 4 ma vr xbox 4k a nintendo ma kartony to błąd nitnendo nawet z nimi nie walcy a wbręcz przciwnie nawet nie nie udala zbytnio w wyglaa telewizyjny
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nintendo Switch Labo i nie tylko - 03.02.2018, 21:34
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
KIXORJa rozpocznę dyskujse na temat switcha bardzo mi sie spodbał odcinek z nintendo labo na temat bananków i wydaje mi się że to dobry temat do poruszenia wydaje mi się że nintendo nie idzie w jakość żeby przebić xbox one czy ps 4 z wyglądem stacojnarnym a być najlepszą firmą dla handheldów idą w spaniałe tytuły i się nie zgodze z hejterami żę ps 4 ma vr xbox 4k a nintendo ma kartony to błąd nitnendo nawet z nimi nie walcy a wbręcz przciwnie nawet nie nie udala zbytnio w wyglaa telewizyjny
Popraw najpierw błędy, to wtedy pogadamy. Bo póki co, twój tekst nie ma składu i ma błędy ortograficzne.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nintendo Switch Labo i nie tylko - 03.02.2018, 21:54
KIXOR Newby
Posty: 2
Dołączył: 05.01.2018
Status: Offline
Ja rozpocznę dyskujse na temat switcha. Bardzo mi sie spodbał odcinek z nintendo labo na kanale bananków i wydaje mi się że to dobry temat do poruszenia. Wydaje mi się że nintendo nie idzie w jakość żeby przebić xbox one czy ps 4 z wyglądem stacojnarnym a być najlepszą firmą dla handheldów. Idą w spaniałe tytuły i się nie zgodzę się z hejterami żę ps 4 ma vr, xbox 4k a nintendo ma kartony. To błąd nitnendo nawet z nimi nie walczy a wbręcz przciwnie nawet się nieudala zbytnio w wyglad telewizyjny/dockujący.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
RE: Nintendo Switch Labo i nie tylko - 24.02.2018, 20:00
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
KIXORJa rozpocznę dyskujse na temat switcha. Bardzo mi sie spodbał odcinek z nintendo labo na kanale bananków i wydaje mi się że to dobry temat do poruszenia. Wydaje mi się że nintendo nie idzie w jakość żeby przebić xbox one czy ps 4 z wyglądem stacojnarnym a być najlepszą firmą dla handheldów. Idą w spaniałe tytuły i się nie zgodzę się z hejterami żę ps 4 ma vr, xbox 4k a nintendo ma kartony. To błąd nitnendo nawet z nimi nie walczy a wbręcz przciwnie nawet się nieudala zbytnio w wyglad telewizyjny/dockujący.
https://www.youtube.com/watch?v=2k0SmqbBIpQ

Rozpocznę dyskusję na temat Switcha. Bardzo mi się spodobał odcinek z Nintendo Labo na kanale serwisu bananki.pl i wydaje mi się, że jest to dobry temat do poruszenia. Wydaje mi się, że Nintendo nie idzie w takim kierunku, aby przebić Xbox One czy PS4 (konsole stacjonarne), ale chce być najlepszą firmą produkującą handheldy. Tworzą wspaniałe gry. I nie zgodzę się z hejterami, że PS4 ma VR, Xbox ma 4K, a Nintendo kartony.

I dalej już bym tego nie poprawił.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat