Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Ceserus Newby
Posty: 28
Dołączył: 01.01.2018
Status: Offline

Podójne babanki

19.01.2018, 09:35
Może ktoś inny niż support mi odpowie :) Gdy użyję opcji wpisz czego szukasz i podam np słowo farm, po wyszukaniu przy pierwszych pozycjach pojawia się informacja, bananki x2, np Big farm 530 bananków, jednak po wejściu w grę przy zadaniach informacji o tym brak. Support dostał screena itp. jednak od dobrych kilku dni cisza.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Podójne babanki - 19.01.2018, 10:56
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
CeserusMoże ktoś inny niż support mi odpowie :) Gdy użyję opcji wpisz czego szukasz i podam np słowo farm, po wyszukaniu przy pierwszych pozycjach pojawia się informacja, bananki x2, np Big farm 530 bananków, jednak po wejściu w grę przy zadaniach informacji o tym brak. Support dostał screena itp. jednak od dobrych kilku dni cisza.
Chodzi o to, że jako nowy użytkownik masz chwilowy bonus do zarabianych bananków w zadaniach growych. Jeśli więc pokazuje, że masz x2 bananków, a jak sprawdzasz i pokazuje dwa razy mniej, to znaczy, że:
a) Skończył ci się bonus, ale masz buga, który mówi, że wciąż go masz.
b) Źle pokazują ci się wartości bananków w zadaniach / nie uwzględniają twojego bonusu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Podójne babanki - 19.01.2018, 13:03
Ceserus Newby
Posty: 28
Dołączył: 01.01.2018
Status: Offline
no to błąd a)
tylko, że nie pamiętam bym choć raz dostał pkt x2 choć kilka zadań zrobiłem od razu po rejestracji :]
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat