Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
PatryQowski Newby
Posty: 2
Dołączył: 13.11.2017
Status: Offline

Polecaj

13.11.2017, 18:29
Witam, dzisiaj poleciłem stronę bananki koledze, zarejestrował on się przez mój link abym i ja czerpał z tego większe korzyści. Niestety, nie dostałem nagród ani nawet odznaki, nawet nie pojawiło się żadno powiadomienie o tym, że ktoś zarejestrował się z mojego linku. W czym jest problem?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Polecaj - 13.11.2017, 18:32
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
PatryQowskiWitam, dzisiaj poleciłem stronę bananki koledze, zarejestrował on się przez mój link abym i ja czerpał z tego większe korzyści. Niestety, nie dostałem nagród ani nawet odznaki, nawet nie pojawiło się żadno powiadomienie o tym, że ktoś zarejestrował się z mojego linku. W czym jest problem?
Zaliczy się on po pewnym czasie. Może być to tydzień, dwa, max. miesiąc, zakładając, że będzie aktywny.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Polecaj - 14.11.2017, 13:34
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Dawid035PatryQowskiWitam, dzisiaj poleciłem stronę bananki koledze, zarejestrował on się przez mój link abym i ja czerpał z tego większe korzyści. Niestety, nie dostałem nagród ani nawet odznaki, nawet nie pojawiło się żadno powiadomienie o tym, że ktoś zarejestrował się z mojego linku. W czym jest problem?
Zaliczy się on po pewnym czasie. Może być to tydzień, dwa, max. miesiąc, zakładając, że będzie aktywny.
Cześć. Tak jak Dawid powiedział, żeby nie było wątpliwości to masz wycinek z regulaminu (§1 Definicje p.) "Uczestnik Aktywny – taki uczestnk, który czynnie korzysta z Serwisu co najmniej raz na jeden miesiąc oraz otrzymuje Banank i zdobywa Punkty doświadczenia, a jego działanie ma charakter rzeczywisty, a nie fikcyjny"
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat