Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
Maximolerek Newby
Posty: 61
Dołączył: 02.05.2016
Status: Offline

Poradnik Jak Wykonywać Zadania ( trochę długi :D )

20.05.2016, 13:39
Witam ;) wiem że wiele osób pyta i ma problemy z wykonaniem zadań więc postanowiłem zrobić krótki poradnik na ten temat.

1. "zajerestrowałem się i nie zalicza"
to jest częsty problem (mój również) czasem wystarczy poczekać max. 24h . Jeśli to nie zadziała spróbuj :
-usunąć historie (jeśli grałeś w te gre wcześniej)
-usunąć pliki cookies
-zajerestrować się przy pomocy innej przeglądarki ..... przykład : [Hero Zero] nie działało na operze a na firefox bez problemu
Jeśli po tym wszystkim dalej nie działa napisz do supportu napewno pomogą

2. "nie mogę wysłać screen'u , nie potrafię wpisać nick'u" to też częste pytanie
Jeśli chodzi o nick upewnij się że ukończyłeś zadanie 0, jeśli tak to powinieneś dostać powiadomienie z danej gry o ukończeniu zadania wtedy klikasz w to i wpisujesz swój nick z gry
Jeśli chodzi o screenshot'y to sprawa jest równie prosta jak wpisanie nick'u
Upewnij się że wykonałeś zadanie 0 i poprawnie wpisałeś swój nickname. Następnie wchodzisz w daną grę sprawdzasz czy spełniasz kryteria zadania jeśli tak to wykonujesz screen'a przez screenSHU lub starą metodą przy użyciu klawiatury klikając "prt sc" lub "print screen" następnie wchodzicie do Painta i klikacie "ctrl" + "v" zapisujecie plik najlepiej w formacie .jpg .
po zapisaniu screena wchodzicie na bananki i tam gdzie było trzeba wpisać nick będzie przycisk "wybierz" lub "SHU"
wybieraci swojego screena i gotowe. Czekacie do 48h na weryfikacje i po tym czasie powinny być wasze bananki jeśli dobrze wykonaliście zadanie

Myśle że przynajmniej kilku osobom pomogłem i po przeczytaniu tego rozwiąże się ich problem i nie będzie na forum ciągle tych samych pytań
Rzetelny3 Społecznik1 Pomocny18 Wulgarny Troll1
RE: Poradnik Jak Wykonywać Zadania ( trochę długi :D ) - 21.05.2016, 16:25
xKadia Newby
Posty: 3
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
A jeśli niechcący zamiast screena wysłałam inne zdjęcie, to co? Będę mogła to zrobić jeszcze raz tylko poprawnie? Screen ma być z gry? :)
Rzetelny Społecznik1 Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Poradnik Jak Wykonywać Zadania ( trochę długi :D ) - 21.05.2016, 22:09
Maximolerek Newby
Posty: 61
Dołączył: 02.05.2016
Status: Offline
Jeśli wyślesz inne zdjęcie przez przypadek to i tak musisz to jeszcze potwierdzić , nawet jeśli jednak go wyślesz do weryfikacji to zostanie on po prostu odrzucony a ty będziesz mogła wysłać jeszcze raz poprawny screen ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny4 Wulgarny Troll
RE: Poradnik Jak Wykonywać Zadania ( trochę długi :D ) - 29.05.2016, 10:21
Liss An Newby
Posty: 1
Dołączył: 27.05.2016
Status: Offline
Dzieki dobry poradnik :)
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Poradnik Jak Wykonywać Zadania ( trochę długi :D ) - 29.05.2016, 12:58
Mgiełka Newby
Posty: 1
Dołączył: 29.05.2016
Status: Offline
spoko
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Poradnik Jak Wykonywać Zadania ( trochę długi :D ) - 29.05.2016, 23:56
Noler Newby
Posty: 4
Dołączył: 29.05.2016
Status: Offline
:)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Poradnik Jak Wykonywać Zadania ( trochę długi :D ) - 14.06.2016, 15:48
Banan#bigDick Newby
Posty: 2
Dołączył: 18.05.2016
Status: Offline
Nie wiem ???
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
Chat