Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
SuperTiger Newby
Posty: 1
Dołączył: 05.01.2018
Status: Offline

Powinienem dostać darmowy klucz po zalogowaniu...

03.02.2018, 17:18
Witam. Jak zobaczyłem, iż istnieje taka strona jak bananki na facebooku na poście było napisane, że po zalogowaniu dostanę darmowy klucz steam. Oraz przy ikonce zdobywaj bananki jest taka skrzynka, w której przy wykonaniu zadań i zdobycia odznak w dówch grach, również dają losowy klucz steam. Lecz NIE DOSTAJĘ, NIC NIE DOSTAJĘ. Żaden e-mail, żadne powiadomienie mi nie przychodzi. Od uwaga: miesiąca. Nic, a nic. Przez ten miesiąc regularnie sprawdzałem skrzynkę pocztową i co? Nic. Co to ma być?! Proszę pomuszcie. Nie zwracam się do supporta, bo już wysłałem taką wiadomośc do nich 2 tygodnie temu i nie odpowiadają. Więc w Was cała nadzieja. Z góry dziękuję.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Powinienem dostać darmowy klucz po zalogowaniu... - 03.02.2018, 19:04
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Swoje konto założyłem dość dawno, ale jedyne co Ci mogę polecić do zrobienia to wejście w zakładkę Wydawaj Bananki oraz ustawić widok na mapę. Powinna tam być pokazana skrzynka, która da Ci klucz na steama, a przynajmniej tak to kiedyś działało. Jeżeli nie ma tam tej skrzynki, to albo odbiera się ją w inny sposób albo po prostu minął czas na jej otrzymanie.
Spróbuj jeszcze kliknąć zębatkę w prawym górnym rogu i wejść w "moje nagrody".
Innych pomysłów nie mam, może ktoś inny Ci pomoże.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat