Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Townsend Newby
Posty: 3
Dołączył: 13.07.2016
Status: Offline

Problem z ankietami na Peanut Labs

19.06.2022, 09:53
Witam, od kilku tygodni wykonując ankiety w zakładce: Zdobywaj bananki/Reklamy/Peanut Labs po ukończeniu ankiety wyświetla się komunikat: "Something went wrong. Our engineers have been notified and will look into this right away. We apologize for the incovenience. Please close this tab." Nigdy wcześniej na taki przypadek nie trafiłem. Wcześniej po wykonaniu ankiety bananki trafiały na konto w kilka sekund. Poświęciłem bardzo dużo czasu na wykonanie kilku ankiet i nic z tego nie wyszło. Proszę o sprawdzenie oraz naprawienie tego błędu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z ankietami na Peanut Labs - 01.10.2022, 21:06
debilqyebany Newby
Posty: 18
Dołączył: 01.10.2022
Status: Offline
Witam, od kilku tygodni wykonując ankiety w zakładce: Zdobywaj bananki/Reklamy/Peanut Labs po ukończeniu ankiety również wyświetla mi się komunikat: "Something went wrong. Our engineers have been notified and will look into this right away. We apologize for the incovenience. Please close this tab." Nigdy wcześniej na taki przypadek nie trafiłem. Wcześniej po wykonaniu ankiety bananki trafiały na konto w kilka sekund. Poświęciłem bardzo mało czasu na wykonanie kilku ankiet i nic z tego nie wyszło. Proszę o sprawdzenie do kilku tygodni oraz naprawienie tego błędu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Problem z ankietami na Peanut Labs - 27.10.2022, 20:23
PanPillager Newby
Posty: 52
Dołączył: 28.02.2022
Status: Offline
Peanet Labs w ogóle nie działa od niedawna. Też nie wiem czemu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat