Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Bart1607 Newby
Posty: 14
Dołączył: 03.08.2016
Status: Offline

Problem z bananapedią

27.08.2017, 17:01
Witam. Problem który opiszę jest dziwny. Zanim wprowadzone ograniczenie, że trzeba zagrac w 3 gry i wykonać po 1 zadaniu to miałem napisany 1 artykuł (do call of war, można znaleźć). Gdy chcę napisać kolejny artykuł to wyskakuje: "Chcesz stworzyć swój artykuł w Bananopedii? Udowodnij nam, że jesteś doświadczonym graczem.

Zarejestruj się do 3 gier z zadaniami i wykonaj po min. 1 zadaniu aby uzyskać dostęp do Bananapedii"

Nie rozumiem dlaczego nałożono na mnie ograniczenie, skoro posiadam już 1 artykuł.

Miłego dnia życze
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z bananapedią - 27.08.2017, 17:31
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Filemon1607Witam. Problem który opiszę jest dziwny. Zanim wprowadzone ograniczenie, że trzeba zagrac w 3 gry i wykonać po 1 zadaniu to miałem napisany 1 artykuł (do call of war, można znaleźć). Gdy chcę napisać kolejny artykuł to wyskakuje: "Chcesz stworzyć swój artykuł w Bananopedii? Udowodnij nam, że jesteś doświadczonym graczem.

Zarejestruj się do 3 gier z zadaniami i wykonaj po min. 1 zadaniu aby uzyskać dostęp do Bananapedii"

Nie rozumiem dlaczego nałożono na mnie ograniczenie, skoro posiadam już 1 artykuł.

Miłego dnia życze
Cześć, dzieję się tak, ponieważ to działa na każdego użytkownika, niezależnie od tego czy pisał artykuły. Jest to zrobione po to, aby uniknąć spamu.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z bananapedią - 27.08.2017, 20:19
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
ehby nie było nikomu mutno, administracja tez ma to ograniczenie :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z bananapedią - 28.08.2017, 10:05
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
Filemon1607Witam. Problem który opiszę jest dziwny. Zanim wprowadzone ograniczenie, że trzeba zagrac w 3 gry i wykonać po 1 zadaniu to miałem napisany 1 artykuł (do call of war, można znaleźć). Gdy chcę napisać kolejny artykuł to wyskakuje: "Chcesz stworzyć swój artykuł w Bananopedii? Udowodnij nam, że jesteś doświadczonym graczem.

Zarejestruj się do 3 gier z zadaniami i wykonaj po min. 1 zadaniu aby uzyskać dostęp do Bananapedii"

Nie rozumiem dlaczego nałożono na mnie ograniczenie, skoro posiadam już 1 artykuł.

Miłego dnia życze
Każdy musiał przez to przejść, nie jesteś jedyny uwierz mi :D
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat