Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
bananmilomi Newby
Posty: 5
Dołączył: 24.05.2019
Status: Offline

Problem z banankami i adblock

29.05.2019, 21:19
Cześć, myślałam, że mam wyłączonego adblocka, ale wychodzi, że nie. Nie wiem jak wyłączyć coś co jest wyłączone, ale każda strona przypomina o wylączeniu go. Co jest nie tak?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z banankami i adblock - 29.05.2019, 21:57
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
bananmilomiCześć, myślałam, że mam wyłączonego adblocka, ale wychodzi, że nie. Nie wiem jak wyłączyć coś co jest wyłączone, ale każda strona przypomina o wylączeniu go. Co jest nie tak?
W zależnosci od przeglądarki, musisz wejść w dodatki i po prostu wyłączyć. Np. Opera ma wbudowane blokowanie reklam i trzeba pogrzebać w ustawieniach przeglądarki.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll
RE: Problem z banankami i adblock - 29.05.2019, 21:59
bananmilomi Newby
Posty: 5
Dołączył: 24.05.2019
Status: Offline
DuchPustkowibananmilomiCześć, myślałam, że mam wyłączonego adblocka, ale wychodzi, że nie. Nie wiem jak wyłączyć coś co jest wyłączone, ale każda strona przypomina o wylączeniu go. Co jest nie tak?
W zależnosci od przeglądarki, musisz wejść w dodatki i po prostu wyłączyć. Np. Opera ma wbudowane blokowanie reklam i trzeba pogrzebać w ustawieniach przeglądarki.
Tylko u mnie pokazuje, że mam wyłączone. Moja przeglądarka to chrome.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z banankami i adblock - 30.05.2019, 09:53
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Od lutego 2019 google chrome też wprowadził do swojej przeglądarki moduł podstawowego blokowania reklam. Opcje ukryte są w ustawieniach przeglądarki, musisz pogrzebać w ustawieniach są tam dwie opcje od blokowania reklam i wyskakujacych okien komunikatów.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll
Chat