Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Fricek205 Newby
Posty: 7
Dołączył: 15.09.2017
Status: Offline

Problem z Fun Zone

21.11.2017, 20:54
Cześć, mam ostatnio wątpliwości co do jednej z moich ulubionych gier na Fun Zone - Pen an apple (podobnie jest z innymi grami).
W zakładce Fun Zone zdobywa się Bananki za reklamy. Ale co jeśli tych reklam nie ma?! Zawsze były dostawałem Bananki, więc chętnie w to grałem... Po włączeniu gry jest OK - reklama :). Pierwsza gra jest OK. Ale coś nie tak jest z następnymi... PO PROSTU TYCH REKLAM NIE MA!
Czy to jest jakieś chwilowe i wszyscy to mają czy może jednak jakieś reklamy tam są, bo jest tam jakaś ikonka w lewym, górnym rogu...
Jeśli bym nie dostawał bananków, to nie byłoby sensu brać. ;/
Proszę o odpowiedź. :)Dodano: 02.12.2017 15:50Cześć, mam ostatnio wątpliwości co do jednej z moich ulubionych gier na Fun Zone - Pen an apple (podobnie jest z innymi grami).
W zakładce Fun Zone zdobywa się Bananki za reklamy. Ale co jeśli tych reklam nie ma?! Zawsze były dostawałem Bananki, więc chętnie w to grałem... Po włączeniu gry jest OK - reklama :). Pierwsza gra jest OK. Ale coś nie tak jest z następnymi... PO PROSTU TYCH REKLAM NIE MA!
Czy to jest jakieś chwilowe i wszyscy to mają czy może jednak jakieś reklamy tam są, bo jest tam jakaś ikonka w lewym, górnym rogu...
Jeśli bym nie dostawał bananków, to nie byłoby sensu grać. ;/
Proszę o odpowiedź. :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z Fun Zone - 21.11.2017, 21:09
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Operator FunZone'a nie ustawia na sztywno bananów za aktywność, zmienia aktywności i ilości.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z Fun Zone - 22.11.2017, 15:09
Fricek205 Newby
Posty: 7
Dołączył: 15.09.2017
Status: Offline
Przemek031999Operator FunZone'a nie ustawia na sztywno bananów za aktywność, zmienia aktywności i ilości.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll2
Chat