Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
SimHero Newby
Posty: 3
Dołączył: 31.03.2018
Status: Offline

Problem z grą - The Sims 4

31.03.2018, 16:08
Witam mam taki mały problem. Niedawno chciałem sobie zagrać w The Sims 4. Wszystko ładnie działa gra się ładuje nic nie wyskakuje że jakiś błąd. Chciałem sobie pograć w swój pierwszy świat. Wszystko się ładuje jest mój dom wszystko tak jak wczoraj! No... może nie dokońca. Nazwa , wygląd , rodzina , osiągnięcia były te same. Gdy czekałem kiedy gra się załaduje wyskoczyło mi to - ,,Błąd wczytywania gry. Kod błędu: 102:a0adad34:171ee26e. Zalecamy ponowne uruchomienie gry.'' no to urochmiłem ponownie i... to samo ;-;. Jeżeli ktoś miał podobny , taki sam albo wiem po prostu jak go rozwiązać to proszę o odpowiedz. Dodatkowe dane - pamięći mam dużo (na komputerze oczywiście XD) , to pierwszy taki błąd. Mam nadzieje że ktoś wie jak to rozwiązać albo wie oco z tym chodzi itp. Zapraszam do odpowiadania!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z grą - The Sims 4 - 31.03.2018, 18:18
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Wygląda mi to na problem z zapisem gry, jest to dość często spotykany błąd i na dobrą sprawę rozwiązań jest wiele. Ciężko mi tutaj napisać dokładną instrukcję, ponieważ sam nie posiadam tej gry na komputerze. Generalnie musisz wgrać save w inny sposób niż z poziomu gry, ewentualnie uruchomić starszy zapis zamiast najnowszego.
Rzetelny Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z grą - The Sims 4 - 31.03.2018, 18:22
SimHero Newby
Posty: 3
Dołączył: 31.03.2018
Status: Offline
XevtioWygląda mi to na problem z zapisem gry, jest to dość często spotykany błąd i na dobrą sprawę rozwiązań jest wiele. Ciężko mi tutaj napisać dokładną instrukcję, ponieważ sam nie posiadam tej gry na komputerze. Generalnie musisz wgrać save w inny sposób niż z poziomu gry, ewentualnie uruchomić starszy zapis zamiast najnowszego.Tylko takie pytanko. Jak mam wgrać starszy save?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z grą - The Sims 4 - 31.03.2018, 18:30
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
No tak jak wspomniałem, nie mam tej gry u siebie na komputerze i ciężko mi się tutaj do tego odnieść. Generalnie to:
1. Każda gra przechowuje swoje dane, spróbuj w domyślnej lokacji czyli Dokumenty->Electronic Arts(The Sims 4)>Zapisy/Saves.
2. Po dacie plików znajdującym się w tym folderze, można wywnioskować, który z nich jest najnowszy. Przenieś go przykładowo na pulpit i sprawdź czy gra pójdzie na starym zapisie (jeśli nie, to spowrotem wrzuć plik do folderu.
UWAGA! Jeżeli dobrze pamiętam to w grze powinna znajdować się opcja "load game" czyli załaduj grę, gdzie możesz wybrać dowolny wybrany przez siebie zapis.

Jeżeli mimo wybranego innego zapisu wyskakuje nadal ten błąd, to dotyczy on czegoś innego, niż samego zapisu gry.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z grą - The Sims 4 - 01.04.2018, 13:04
TRIP Newby
Posty: 48
Dołączył: 02.11.2017
Status: Offline
Rozwiązanie:
Kiedy ładujesz grę po raz pierwszy, NIE UŻYWAJ swojego automatycznego zapisu. Zamiast tego kliknij grę ładowania na ekranie głównego menu. Następnie kliknij zapis, który chcesz wczytać. W prawym dolnym rogu zobaczysz dwa przyciski. Kliknij przycisk Odzyskaj zapis i kliknij jeden z wcześniejszych punktów zapisu w grze. To powinno przywrócić zapisaną grę we wcześniejszym momencie, ale nadal pozwala grać w tę grę. To działało dla mnie i chciałem się tym podzielić, na wypadek, gdyby inni ludzie mieli ten sam problem, co ja.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z grą - The Sims 4 - 01.04.2018, 13:05
SimHero Newby
Posty: 3
Dołączył: 31.03.2018
Status: Offline
Problem rozwiązany :) Dziekuję za pomoc! Nareście mogę grać NORMALNE w The Sims 4 :D

Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat