Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
PanPillager Newby
Posty: 52
Dołączył: 28.02.2022
Status: Offline

Problem z grami

16.06.2022, 08:53
Jak to jest, że inne osoby mogą sobie grać na bananki.pl w różne gry, takie jak CS:GO, Hero Zero czy inne, a ja nie mogę? Mam napisane gry z odznakami zamiast "GRAJ". Czy może mi ktoś powiedzieć, dlaczego?
Pełna lista gier, w jakie mogę grać:
- Eternal Edge + Prologue,
- War Thunder,
- Enlisted
- Dice Dreams,
- The Outpost Nine: Episod 1,
- CRSED F.O.A.D,
- League of Angels Heaven's Fury,
- World of Tanks,
- Crossout,
- Star Conflict,
- Cuisine Royale,
- Game of Trones,
- Fugue in Void,
- World of Warships.
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Problem z grami - 16.06.2022, 13:36
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Tutaj poruszasz wiele czynników. Z pewnymi wydawcami już bananki nie współpracują, były zadania w grach które pojawiły się raz lub dwa razy w danym roku (dlatego niektórzy mają odznaki z tych gier) . Standardowo na banankach jest rotacja gier i co jakiś czas gry się zmieniają lub pojawiają się nowe.

Wchodź po prostu o różnych godzinach na bananki i sprawdzaj.

Jeżeli moja wypowidź nie satysfakcjonuję Cię to musisz pytać już moderacji i administracji bananków :)
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll1
RE: Problem z grami - 16.06.2022, 16:26
PanPillager Newby
Posty: 52
Dołączył: 28.02.2022
Status: Offline
DuchPustkowiTutaj poruszasz wiele czynników. Z pewnymi wydawcami już bananki nie współpracują, były zadania w grach które pojawiły się raz lub dwa razy w danym roku (dlatego niektórzy mają odznaki z tych gier) . Standardowo na banankach jest rotacja gier i co jakiś czas gry się zmieniają lub pojawiają się nowe.

Wchodź po prostu o różnych godzinach na bananki i sprawdzaj.

Jeżeli moja wypowidź nie satysfakcjonuję Cię to musisz pytać już moderacji i administracji bananków :)
Dzięki, tak myślałem, ale upewniłeś mnie (:
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
Chat