Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Piterdev Newby
Posty: 8
Dołączył: 26.05.2016
Status: Offline

problem z odbiorem nagrody

18.01.2018, 15:14
witam pisze ponieważ dotknoł mine następujący problem i sam nie wiem już jak sobie z nim poradzić.
więc kupiłem klucz steam za 500 bananków jednak nie dostałem go ponieważ moje konto brak aktywności przywróć aktywność weryfikacja itd problem w tym że od tamtego czasu zarejestrowałęm sie w 3 grach wykonuje zadania czas mija a ja nie mam nawet możliwości wysłać wiadomości do supportu tworze zgłoszenie uzupełniam informacje naciskam wyślij nic sie nie dzieje czy ktoś tutaj może mi pomóc jakoś z rozwiązaniem tego problemu chcialbym przywrócić aktywność odebrać nagrode i niech wszystko będzie tak jak powinno od jakiegoś czasu zastanawiałęm sie nad zakupem bananków aby kupić cs go ale widze że będą to tylko pieniądze wyżucone w błoto ponieważ administracja zaniedbuje swoje obowiązki
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: problem z odbiorem nagrody - 18.01.2018, 15:22
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Piterdevwitam pisze ponieważ dotknoł mine następujący problem i sam nie wiem już jak sobie z nim poradzić.
więc kupiłem klucz steam za 500 bananków jednak nie dostałem go ponieważ moje konto brak aktywności przywróć aktywność weryfikacja itd problem w tym że od tamtego czasu zarejestrowałęm sie w 3 grach wykonuje zadania czas mija a ja nie mam nawet możliwości wysłać wiadomości do supportu tworze zgłoszenie uzupełniam informacje naciskam wyślij nic sie nie dzieje czy ktoś tutaj może mi pomóc jakoś z rozwiązaniem tego problemu chcialbym przywrócić aktywność odebrać nagrode i niech wszystko będzie tak jak powinno od jakiegoś czasu zastanawiałęm sie nad zakupem bananków aby kupić cs go ale widze że będą to tylko pieniądze wyżucone w błoto ponieważ administracja zaniedbuje swoje obowiązki
To, że ty masz buga, nie znaczy, że administracja to lenie.
Jak dokładniej wygląda ten problem? Masz włączonego adblocka albo jakieś podejrzane rozszerzenie przeglądarki, że nie możesz pisać do supportu?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: problem z odbiorem nagrody - 18.01.2018, 15:44
Piterdev Newby
Posty: 8
Dołączył: 26.05.2016
Status: Offline
nie w tym raczej nie tkwi problem i bardziej chodzi mi o rozwiązanie sytuacji z brakiem weryfikacji i nagrody support dla mnie nie musi działać ważne żebym dostał to co chciałem
jeśli to coś da prosze
[img]http://wrzuc.se/images/5a60b0df16bc3.jpg[/img] i moge sobie spamować w zielony guziczek nic sie nie dzieje
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: problem z odbiorem nagrody - 18.01.2018, 21:33
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Hej, czy możesz spróbować wysłać zgłoszenie z innej przeglądarki lub innego komputera? :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: problem z odbiorem nagrody - 19.01.2018, 10:27
Piterdev Newby
Posty: 8
Dołączył: 26.05.2016
Status: Offline
Przemek031999Hej, czy możesz spróbować wysłać zgłoszenie z innej przeglądarki lub innego komputera? :)
no powiem ci rozwaliłeś system podpiołem starego lapka do prądu na wifi z telefonu rónież chromie i uruchomionym adblocku wysłano zgłoszenie więc dzięki tobie za pomoc sam pewnie szybko bym staruszka nie uruchamiał żeby sprawdzić czy to pomoże
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: problem z odbiorem nagrody - 19.01.2018, 10:52
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
PiterdevPrzemek031999Hej, czy możesz spróbować wysłać zgłoszenie z innej przeglądarki lub innego komputera? :)
no powiem ci rozwaliłeś system podpiołem starego lapka do prądu na wifi z telefonu rónież chromie i uruchomionym adblocku wysłano zgłoszenie więc dzięki tobie za pomoc sam pewnie szybko bym staruszka nie uruchamiał żeby sprawdzić czy to pomoże
Wiesz. Jak korzystasz z bananków powinieneś mieć wyłączony adblock...
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: problem z odbiorem nagrody - 19.01.2018, 11:51
Piterdev Newby
Posty: 8
Dołączył: 26.05.2016
Status: Offline
Dawid035PiterdevPrzemek031999Hej, czy możesz spróbować wysłać zgłoszenie z innej przeglądarki lub innego komputera? :)
no powiem ci rozwaliłeś system podpiołem starego lapka do prądu na wifi z telefonu rónież chromie i uruchomionym adblocku wysłano zgłoszenie więc dzięki tobie za pomoc sam pewnie szybko bym staruszka nie uruchamiał żeby sprawdzić czy to pomoże
Wiesz. Jak korzystasz z bananków powinieneś mieć wyłączony adblock...
tak tak na tym z ktorego korzystam njest wylaczony a na tym starym z ktorego udalo sie zgłosić był odpalony ale udało sie to najważniejsze zobaczymy co dalej z tą weryfikacją będzie. o korekta blokada już zdjęta wszystko działa jak należy :)
premium 500 bananków
http://wrzuc.se/i/5a61ce2be6776
0.61 usd fajnie czyli koniec zakupów w ciemno jak premium jest ponizej dolara
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat