Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
Chudy1873 Newby
Posty: 5
Dołączył: 23.08.2017
Status: Offline

Problem z weryfikacją konta

28.08.2017, 19:18
Witam pytanie kieruje do administracji bananki.pl z dobry tydzień temu poruszyłem temat że mam problem z weryfikacją konta.Administracja odpisała mi że to kwestia dnia lub dwóch,mija prawie tydzień od wcześniejszego dodanego tematu może ktoś mi powie jak przejść przez ten proces szybciej bo nie wiem czy warto zagłębiać się w tej zabawie dalej.Pozdrawiam

P.s Prosiłbym aby jak najszybciej zniknął ten komunikat "Twoje konto poddane jest dodatkowej weryfikacji i niektóre funkcje portalu mogą być zablokowane. Wykonuj zadania w grach aby przyspieszyć ten proces." :/
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z weryfikacją konta - 28.08.2017, 19:21
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Chudy1873Witam pytanie kieruje do administracji bananki.pl z dobry tydzień temu poruszyłem temat że mam problem z weryfikacją konta.Administracja odpisała mi że to kwestia dnia lub dwóch,mija prawie tydzień od wcześniejszego dodanego tematu może ktoś mi powie jak przejść przez ten proces szybciej bo nie wiem czy warto zagłębiać się w tej zabawie dalej.Pozdrawiam

P.s Prosiłbym aby jak najszybciej zniknął ten komunikat "Twoje konto poddane jest dodatkowej weryfikacji i niektóre funkcje portalu mogą być zablokowane. Wykonuj zadania w grach aby przyspieszyć ten proces." :/
Rejestrowałeś się normalnie, czy przez np. fb? Może na emailu coś jest. Napisz na fb do bananków: https://www.facebook.com/Banankipl bo tam odpisują najszybciej i wyjaśnij problem dokładnie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z weryfikacją konta - 28.08.2017, 20:00
kabev1 Newby
Posty: 48
Dołączył: 12.08.2017
Status: Offline
Już tłumacze. Weryfikacja konta może nawet trwać miesiąc i więcej to zależy czy będziesz aktywny na banankach oraz czy będzie wykonywał zadania w grach. Jeżeli wykonasz zadania,blokada szybko zniknie.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll1
Chat