Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
mhm Newby
Posty: 3
Dołączył: 19.01.2017
Status: Offline

Problem z zadaniami

16.01.2018, 23:41
Witam serdecznie.

Przybywam z pytaniem na temat zadań... albo jestem głupi, albo coś tu nie działa. Próbuje zrobić X zadanie z rzędu i wciąż nic. W żadną z tych gier nie grałem, czyściłem ciasteczka, nie mam adblocka - część gier nie wysyła żadnego maila aktywacyjnego ale to inna sprawa. Teraz tyczy się to gier, z których tego maila dostałem ale wciąż nic się nie dzieje, mimo ukończenia wymagań z pierwszego, początkowego zadania z aktywacją i tutorialami. Naprawdę idzie zgłupieć, gdy tracę tylko czas próbujac zrobić cokolwiek.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z zadaniami - 17.01.2018, 02:02
Siteek LCY Leader
Posty: 142
Dołączył: 11.01.2018
Status: Offline
Sprawdź czy na pewno usunąłeś ciasteczka, wrazie czego usuń jeszcze historię lub skorzysztaj z innej przeglądarki.Jeśli chodzi o maila to sprawdź przypadkiem czy np. w spamie nie masz. Oprócz tego niektóre gry wymagają np.przejścia toturialu.Poza tym rejestruejsz się z tego samego e-maila co masz na banankach?
Jeszcze dodam że w przypiętych tematach pewien użytkownik napisał co należy zrobić tutaj zostawiam skopiowany poradnik:

Cześć wszedłeś tu pewnie po ty by naprawić problem z zaliczeniem zadania nr 0 w jakiejś grze a więc bez zbędnego pisania zaczynamy !

1.Używaj przeglądarki Google Chrome.

-Najlepiej używać przeglądarki Google Chrom ponieważ na niej jest najmniej problemów z zad 0.

2.Usuń cookis z przeglądarki.

-Problemem nie zaliczenia zad 0 może być cookis a więc polecam je usunąć ;)

3.Zaktualizuj przeglądarkę.

-Warto również zaktualizować swoją przeglądarkę internetową.

4.Odświeżaj stronę.

-Odświeżanie strony może pomóc a więc warto spróbować.

5.Support.

-Jeżeli żaden z moich sposobów nie pomógł napisz do supportu,zjedź na dół strony i tam jest przycisk support, wybierz temat i opisz dokładnie sytuację Adminowi :

- W jakiej grze jest problem.
-Jak długo trwa problem.
-Napisz że próbowałeś sposobów z tego poradnika.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jest to mój pierwszy poradnik i z chęcią przeczytam wasze opinie i poprawki na temat tego poradnika ;)

Masz jakieś dodatkowe pytania pisz śmiało ! Najlepiej w wiadomości prywatnej ;)

Pomogłem Ci z problemem zadania 0 w jakieś grze ? Kliknij pomocny ;)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam The Killermex ;)
Zamiast pisać nowy post pod swoim poprzednim po prostu go edytuj.
~Przemek031999
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z zadaniami - 17.01.2018, 02:48
mhm Newby
Posty: 3
Dołączył: 19.01.2017
Status: Offline
No ten poradnik trochę kiepsko, bo wszystko to kwestie oczywiste. Email sprawdziłem od powiadomień, po reklamy, spamy i całość odebranych. Początkowo byłem na firefoxie - zmieniłem na chrome, uprzednio czyszcząc ją ładnie. Nadal nic - niezależnie od tego ile bym próbował. ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z zadaniami - 17.01.2018, 03:05
Siteek LCY Leader
Posty: 142
Dołączył: 11.01.2018
Status: Offline
A jak z e-mailem masz w grze ten sam co na banankach?
Polecam jeszcze spróbować usunąć konto które założyłeś>przeczyścić wszystko programem>założyć nowe>spełnić dodatkowę zadanie takie jak np.trenning.( i oczywiście potwierdzić e-mail jeśli dostałeś)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z zadaniami - 17.01.2018, 12:04
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
mhm, napisz proszę do naszego supportu :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat