Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
aisule Newby
Posty: 8
Dołączył: 22.02.2018
Status: Offline

PROBLEMY Z REJESTRACJA

21.03.2018, 14:16
Witajcie
Od paru dni mam problemy z dodawaniem gier jako rejestracja aby pozniej wykonywać zadania....
nie wiem gdzie leży wina ale od paru dni próbuje sie rejestrować do gier w ktore nigdy nie grałam i co.... REJESTRACJA W TOKU... nie zalicza mi rejkestracji a w gre grać mnogę ....... wiec pytanie czy ktoś wkoncu poomnoże i zawieszke zlikwiduje czy może limity na granie i wykonywanie zadań wykorzystałam ze rejestracji mi nie zalicza na banankach ?
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PROBLEMY Z REJESTRACJA - 21.03.2018, 14:41
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Powiem tak. Nie ma żadnych limitów dotyczących rejestracji w grze, ale problem z rejestracją jest dość często spotykany. Na forum w dziale "pytania" jest mały poradnik dotyczący problemów z rejestracją. Mój sposób to zainstalowanie nowej przeglądarki i założenie nowego maila. W ten sposób pozbyłem się większości problemów, ale mimo wszystko nadal mam problem z dwoma czy trzema grami :)
Rzetelny Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll
RE: PROBLEMY Z REJESTRACJA - 21.03.2018, 19:50
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
No powiem Ci, że nie jestem w żaden sposób wtajemniczony w działanie strony, ale myślę, że zaliczają oni rejestrację w momencie, gdy dostaną informację zwrotną od producenta o poprawnej rejestracji. Wszędzie jednak zdarzają się błędy i kiedy wyślesz screen, sprawdzają oni ponownie czy otrzymali taką informację i co spowodowało niezaliczoną rejestrację w grze.

Czyli w skrócie ten system służy do ponownej weryfikacji przeprowadzonej rejestracji w razie wystąpienia błędu. Tak przynajmniej myślę. Doskonale Ciebie rozumiem, ponieważ sam mam problem z dwoma grami i zakłądając nawet 5 kont, nie jestem w stanie się w nich poprawnie zarejestrować. Nauczyłem się, że warto sprawdzić osoby z wysokie rankingu czy w ostatnich miesiącach udało im się poprawnie zarejestrować do danej gry, jeżeli nie, po prostu odpuszczam sobie tą grę. Tak jak napisałem wcześniej, jeszcze w tym miesiącu wykonywałem zadania do dwóch gier, o których wspomniałaś, więć powinny one działać.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PROBLEMY Z REJESTRACJA - 21.03.2018, 19:58
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Jeśli masz problemy z rejestreacją pisz do supprtu, tam możemy popchnąć to dalej :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll3
RE: PROBLEMY Z REJESTRACJA - 21.03.2018, 20:09
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Przemek031999 jesteś mi w stanie powiedzieć, czy jest jakiś sens, abym pisał do supportu ponownie w sprawie Margonem czy też Arena Mody, ponieważ już wysłałem takie zapytanie i niestety nie byli mi wstanie pomóc. Dodam, że zastosowałem się do wszystkich rad, które mi dali. Nie zliczę już kont, które wykonałem w tych dwóch grach, wrr :D
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: PROBLEMY Z REJESTRACJA - 21.03.2018, 23:02
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Aisule, co do rejestracji w War Thunderze to, żeby rejestracja była zaliczona musisz wykonać zadanie rejestracyjne, czyli bodajże zagrać jedną bitwę.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PROBLEMY Z REJESTRACJA - 21.03.2018, 23:07
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Ehh :/ No to faktycznie słaba sytuacja :/ Próbuj pisać do supportu tak jak napisał wyżej Przemek031999, nie ma wyjścia :/
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat