Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
dawid3040 Newby
Posty: 33
Dołączył: 19.11.2016
Status: Offline

Propozycja

22.12.2016, 20:32
zanim przejdę do mojego pomysłu kilka słów wstępu
jak wiemy w wielu grach mamy często 2 typy wirtualnych walut zazwyczaj jest to standardowa waluta którą możemy zdobyć grając a druga waluta jest zwykle unikalna i pozwala np na kupienie czegoś czego nie kupimy za tą pierwszą walutę przykładem jest gra przeglądarkowa Hero-Zero gdzie to w pewnym momencie by ulepszyć drużynę trzeba posiadać pączki które można wpłacać tylko gdy zostały zakupione za pieniądze

są też gry w których mimo podziału na dwie waluty nie daje żadnej przewagi (poza czasową) przykładem takiej gry jest Hearthstone gdzie to jedyną rzeczą której nie da się zdobyć bez wydawania pieniędzy jest wygląd bohatera który nie zmienia nic jeśli chodzi o samą rozgrywkę.
a teraz mój pomysł wygląda następująco wg mnie powinni nagrodzić osoby które inwestują pieniądze w Bananki i wprowadzić nagrodę w postaci mnożnika w Fun Zone (tym bardziej że na stronie Bananki nie ma drugiej waluty jak wyżej opisałem)

-za zakup w jednym miesiącu 50 Bananków mnożnik zostaje ustawiony na 1.25 (czyli jeśli z Fun Zone dostał byś normalnie 8 Bananków to z mnożnikiem dostaniesz 10 Bananków )
-za zakup w jednym miesiącu 100 Bananków mnożnik zostaje ustawiony na 1.5 (czyli jak z Fun Zone dostał byś normalnie 10 Bananków to z mnożnikiem dostaniesz 15 Bananków )
-za zakup w jednym miesiącu 300 Bananków mnożnik zostaje ustawiony na 1.75 (czyli jak z Fun Zone dostał byś normalnie 8 Bananków to z mnożnikiem dostaniesz 14 Bananków )
-za zakup w jednym miesiącu 500 Bananków mnożnik zostaje ustawiony na 2 (czyli jak z Fun Zone dostał byś normalnie 8 Bananków to z mnożnikiem dostaniesz 16 Bananków )
-za zakup w jednym miesiącu 1000 Bananków mnożnik zostaje ustawiony na 2,5 (czyli jak z Fun Zone dostał byś normalnie 8 Bananków to z mnożnikiem dostaniesz 20 Bananków)
i np na koniec miesiąca mnożnik znika i znowu trzeba kupić jeśli chce się mieć znów mnożnik
myślę że to był by sprawiedliwy pomysł tym bardziej że nikt na tym nie traci
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Propozycja - 06.01.2017, 13:40
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
Całkiem ciekawy pomysł, zobaczymy co sądzą o nim inny. Zalecałbym przenieś swoją propozycję do działu "Dyskusje" gdzie mógłbyś podyskutować o swoim pomyśle z innymi. :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat