Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
AshiChann Newby
Posty: 5
Dołączył: 13.10.2020
Status: Offline

Prosiłabym o odpowiedź[Jak zdobyć szybko bananki?]

14.10.2020, 15:03
Witam, przychodzę tylko z jednym pytaniem. Macie może jakiś sposób na szybkie zdobywanie bananków? Bardzo tego potrzebuję, gdyż gry, w których można robić zadania mnie zbytnio nie interesują. Wiem, że na nich można zarobić naprawdę dużo bananków. Chciałabym zebrać bananki by móc kupić 105 zł psc i zakupić pewną rzecz w grze. Wracając do pytania, prosiłabym o napisanie mi poniżej dobre sposoby zarabiania bananków. Od razu mówię, że zadań z reklam nie będę robić (nie dostaję za nie nic) i nie będę oglądać filmów, dają one bardzo mało bananków.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Prosiłabym o odpowiedź[Jak zdobyć szybko bananki?] - 14.10.2020, 15:46
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
AshiChannWitam, przychodzę tylko z jednym pytaniem. Macie może jakiś sposób na szybkie zdobywanie bananków? Bardzo tego potrzebuję, gdyż gry, w których można robić zadania mnie zbytnio nie interesują. Wiem, że na nich można zarobić naprawdę dużo bananków. Chciałabym zebrać bananki by móc kupić 105 zł psc i zakupić pewną rzecz w grze. Wracając do pytania, prosiłabym o napisanie mi poniżej dobre sposoby zarabiania bananków. Od razu mówię, że zadań z reklam nie będę robić (nie dostaję za nie nic) i nie będę oglądać filmów, dają one bardzo mało bananków.
Dobrze że napisałaś czego nie będziesz robić. Zostaję Ci polecanie serwisu, za każdą aktywną osobę która zarejestruję się z Twojego linku polecajacego dostaniesz aż 500 bananków.
Możesz również pisać artykuły i poradniki lub po prostu doładować bananki smsem.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny2 Troll
RE: Prosiłabym o odpowiedź[Jak zdobyć szybko bananki?] - 15.10.2020, 15:41
wojtekop Newby
Posty: 34
Dołączył: 18.12.2018
Status: Offline
AshiChannWitam, przychodzę tylko z jednym pytaniem. Macie może jakiś sposób na szybkie zdobywanie bananków? Bardzo tego potrzebuję, gdyż gry, w których można robić zadania mnie zbytnio nie interesują. Wiem, że na nich można zarobić naprawdę dużo bananków. Chciałabym zebrać bananki by móc kupić 105 zł psc i zakupić pewną rzecz w grze. Wracając do pytania, prosiłabym o napisanie mi poniżej dobre sposoby zarabiania bananków. Od razu mówię, że zadań z reklam nie będę robić (nie dostaję za nie nic) i nie będę oglądać filmów, dają one bardzo mało bananków.
ja zdobywam bananki grająć fun zone bubble shooter lub puzzle
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat