Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Crisu17 Newby
Posty: 5
Dołączył: 04.06.2017
Status: Offline

PSC 20zł - równo miesiąc

15.01.2018, 01:57
Regulamin nie informuje o długości czasu, jaki upływa przy weryfikacji konta. A przynajmniej ja nie wyłapałem nigdzie tego, by jasno uwzględnione było ile czasu konto jest weryfikowane. Dziś mija równiutko miesiąc, jak zamówiłem nagrodę w postaci PSC 20zł. Wyssało mi 2500 bananków, a konto tkwi w procesie weryfikacji, tak więc nie otrzymałem żadnego maila (ani normalego, ani przesuniętego do sekcji SPAM), ani wiadomości wewnątrz serwisu. Z tego, co wiem pisanie do supportu nie ma sensu, bo odpowiedzi to najczęściej gotowe regułki wymijające poruszone kwestie, natomiast proces weryfikacji na innych serwisach nie istnieje w takiej formie, jak tutaj, a samo otrzymywanie nagród uzależnione jest od dostępności nagród. Jak to jest tutaj? Czy moje konto przejdzie weryfikację jeszcze w tej dekadzie?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PSC 20zł - równo miesiąc - 15.01.2018, 07:12
SocikPL Newby
Posty: 1
Dołączył: 30.12.2017
Status: Offline
ehh
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PSC 20zł - równo miesiąc - 15.01.2018, 10:01
szmyd Newby
Posty: 8
Dołączył: 09.08.2016
Status: Offline
Przyłączam się do pytania.Ja czekam od 25 grudnia.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PSC 20zł - równo miesiąc - 15.01.2018, 11:55
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Crisu17Regulamin nie informuje o długości czasu, jaki upływa przy weryfikacji konta. A przynajmniej ja nie wyłapałem nigdzie tego, by jasno uwzględnione było ile czasu konto jest weryfikowane. Dziś mija równiutko miesiąc, jak zamówiłem nagrodę w postaci PSC 20zł. Wyssało mi 2500 bananków, a konto tkwi w procesie weryfikacji, tak więc nie otrzymałem żadnego maila (ani normalego, ani przesuniętego do sekcji SPAM), ani wiadomości wewnątrz serwisu. Z tego, co wiem pisanie do supportu nie ma sensu, bo odpowiedzi to najczęściej gotowe regułki wymijające poruszone kwestie, natomiast proces weryfikacji na innych serwisach nie istnieje w takiej formie, jak tutaj, a samo otrzymywanie nagród uzależnione jest od dostępności nagród. Jak to jest tutaj? Czy moje konto przejdzie weryfikację jeszcze w tej dekadzie?
Ludzie.Jeśli wszyscy będziecie myśleć, że pisanie do supportu nic nie daje, to problem sam się nie rozwiąże. Jeśli byłeś aktywny to zgłoś to supportowi, aby ci weryfikacje zdjęli. Niestety ten system został już wprowadzony i raczej nie zostanie usunięty, więc trzeba się do niego przystosować.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PSC 20zł - równo miesiąc - 15.01.2018, 13:51
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Czy przez cały czas wykonywaliście zadania w grach? Jeśli tak i uważacie że byliście aktywni to napiszcie do supportu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PSC 20zł - równo miesiąc - 15.01.2018, 18:26
Crisu17 Newby
Posty: 5
Dołączył: 04.06.2017
Status: Offline
Nie wykonywałem zadań w grach, ponieważ raz, że był okres świąteczny, a dwa, że pracuję, a więc zwyczajnie nie mam czasu na gierki. W takiej sytuacji jestem więc w czarnej... Dziurze?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PSC 20zł - równo miesiąc - 15.01.2018, 23:36
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Dzięki temu przyspiesza się zdjęcie weryfikacji, wykonaj kilka zadań i napisz do supportu, że chciałbys już mieć to za sobą, mam nadzieję, że jeszcze troszkę siły na to masz :)
A tutaj tak dla zobrazowania po co to jest:
[QUOTE="MadBetty"]
Cześć,
Status ten umożliwia systemową weryfikację konta. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy użytkownicy przypadkowo przez automat wpadają w weryfikację, ale duża część to osoby, które posiadają multikonta, podrabiają screeny lub ich konta były po prostu nieaktywne przez oooogrom czasu.
Ostatecznie zawsze indywidualnie podchodzimy do aktywności różnych użytkowników, ale tak jak wspomniałam ten status jest na ten moment dla nas niezbędny.
[/QUOTE]
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PSC 20zł - równo miesiąc - 16.01.2018, 02:13
Crisu17 Newby
Posty: 5
Dołączył: 04.06.2017
Status: Offline
Przemek031999wykonaj kilka zadań i napisz do supportu, że chciałbys już mieć to za sobą, mam nadzieję, że jeszcze troszkę siły na to masz
Nie mam ani siły, ani czasu i jeśli tylko odbiorę (lub inaczej: O ILE odbiorę) te nieszczęsną nagrodę to uciekam stąd w poszukiwaniu miejsc, w któych rośnie pieprz. Ma to sens większy, niż wielomiesięczne nabijanie amerykańskiego konta SEDOC LLC w zamian za wieczne problemy. :D
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PSC 20zł - równo miesiąc - 16.01.2018, 14:25
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Crisu17Przemek031999wykonaj kilka zadań i napisz do supportu, że chciałbys już mieć to za sobą, mam nadzieję, że jeszcze troszkę siły na to masz
Nie mam ani siły, ani czasu i jeśli tylko odbiorę (lub inaczej: O ILE odbiorę) te nieszczęsną nagrodę to uciekam stąd w poszukiwaniu miejsc, w któych rośnie pieprz. Ma to sens większy, niż wielomiesięczne nabijanie amerykańskiego konta SEDOC LLC w zamian za wieczne problemy. :D
Niestety, taki to jest problem dla nowych użytkowników. Rozumiem, sam nie popieram tej weryfikacji i wcale się nie dziwię, że nie chcesz o to walczyć. Ja na szczęście jestem od tego wolny, jednak szkoda patrzeć, jak ktoś się z tym męczy.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PSC 20zł - równo miesiąc - 19.01.2018, 09:33
Ceserus Newby
Posty: 28
Dołączył: 01.01.2018
Status: Offline
a można zapytać o jaką weryfikację konta chodzi?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PSC 20zł - równo miesiąc - 19.01.2018, 10:58
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Ceserusa można zapytać o jaką weryfikację konta chodzi?
Każdy nowy (lub długo nieaktywny) użytkownik, który spróbuje wymienić bananki na nagrodę, dostaje jest prześwietlany przez system weryfikacji konta. Polega on na tym, że przez pewien czas nagroda jest wstrzymana, a ty musisz ten status zdjąć przez zdobywanie bananków z gier.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat