Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
StarCupcake Newby
Posty: 4
Dołączył: 23.06.2020
Status: Offline

PYTANIA NA FORUM

25.06.2020, 14:38
Dzień dobry, cześć,

mam kilka pytań dotyczących strony bananki.pl i przedstawię je tutaj. Będę wdzięczna za odpowiedzi :).

1. Dlaczego prz niektórych grach zamiast ,,zarejestruj się'' jest przycisk ,,gra z odznakami''? Czy chodzi tu o losowania i te gry trzeba wygrać?

2. Czy trzeba mieć 5 poziom, aby dodawać screeny do zadań i jeżeli tak, to czy można mieć wyższy poziom niż 5 dodając screeny?

3. Czy kiedy gramy w gry na bananki.pl, trzeba się rejestrować, czy można się zalogować? Jeżeli tak, to jak? CChodzi mi tutaj o to, czy kiedy wybieramy grę, pojawia nam się przycisk ,,zarejestruj się'' (kiedy się zarejestrujemy pojawia się przycisk ,,graj''), więc kiedy wyślemy screeny z konta, które założyliśmy poza banankami, to czy zostanie przyjęte i otrzymamy nagrodę?

4. Czy da się bezpośrednio ze strony bananki.pl wymienić walutę z gry Star Stable Online (Star Coins)? Jeżeli tak, to jak?

Na razie to wszystkie moje pytania. Dziękuję za poświęcony czas i będę wdzięczna za odpowiedzi!

StarCupcake
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: PYTANIA NA FORUM - 25.06.2020, 15:00
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
1. Jest określona pula gier która ma zadania do zrobienia i są one dobierane dla każdego mniej więcej w tej samej ilości. Aby sprawdzić co aktualnie jest dostępne wystarczy w zakładce GRY zaznaczyć opcję sortowania "gry z ofertą".
2. Screeny można dodawać w każdym momencie, ale najlepiej mieć taki sam poziom jaki wymaga zadanie. W innym przypadku mogą być (ale nie muszą) odrzucone.
3. Do każdej gry trzeba zakładać konto po przez bananki. Gry z zadaniami wyszukasz w zakładce GRY naciskając guzik sortowania "gry z ofertą" i wyszukując te gry które mają do zdobycia więcej niż 100 bananków.
4. Aktualnie nie ma waluty do StarStable na banankach. Jeżeli StarStable ma opcję doładowania waluty przez PSC to taką kartę już możesz wymienić na banankach - zakładka wydawaj bananki
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny2 Troll
RE: PYTANIA NA FORUM - 05.07.2020, 14:01
StarCupcake Newby
Posty: 4
Dołączył: 23.06.2020
Status: Offline
Dziękuję bardzo za pomoc :).
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat