Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Moqpaz Newby
Posty: 10
Dołączył: 01.07.2020
Status: Offline

Pytanie , odnośnie Banana TV

02.07.2020, 13:38
Witam wszystkich bananowiczów tych mniej doswiadczonych jak i bardziej doświadczonych na tym intrygującym Portalu
Mam pytanie odnośnie licznika na szaro który sie nabija podczas oglądania gdy napełni sie do 1000 otrzymujemy jednego bananka czy jest to liczone aż w takich duzych ilosciach za ogladanie ? w co też watpie zeby dostawało się taką sporą sume za oglądanie ale wole sie upewnic od bardziej doswiadczonych użytkowników , ponieważ tak dzisiaj sobie zaczełem ogladać i się zastanawiam nad tym , z góry dziekuje za wszystkie wasze komentarze i pozdrawiam :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Pytanie , odnośnie Banana TV - 02.07.2020, 14:03
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
MoqpazWitam wszystkich bananowiczów tych mniej doswiadczonych jak i bardziej doświadczonych na tym intrygującym Portalu
Mam pytanie odnośnie licznika na szaro który sie nabija podczas oglądania gdy napełni sie do 1000 otrzymujemy jednego bananka czy jest to liczone aż w takich duzych ilosciach za ogladanie ? w co też watpie zeby dostawało się taką sporą sume za oglądanie ale wole sie upewnic od bardziej doswiadczonych użytkowników , ponieważ tak dzisiaj sobie zaczełem ogladać i się zastanawiam nad tym , z góry dziekuje za wszystkie wasze komentarze i pozdrawiam :)
Dziennie możesz zdobyć do 30 bananków za banana TV. Patrzysz tylko na liczbę całkowitą przed kropką.
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny2 Troll
RE: Pytanie , odnośnie Banana TV - 02.07.2020, 14:04
Moqpaz Newby
Posty: 10
Dołączył: 01.07.2020
Status: Offline
DuchPustkowiMoqpazWitam wszystkich bananowiczów tych mniej doswiadczonych jak i bardziej doświadczonych na tym intrygującym Portalu
Mam pytanie odnośnie licznika na szaro który sie nabija podczas oglądania gdy napełni sie do 1000 otrzymujemy jednego bananka czy jest to liczone aż w takich duzych ilosciach za ogladanie ? w co też watpie zeby dostawało się taką sporą sume za oglądanie ale wole sie upewnic od bardziej doswiadczonych użytkowników , ponieważ tak dzisiaj sobie zaczełem ogladać i się zastanawiam nad tym , z góry dziekuje za wszystkie wasze komentarze i pozdrawiam :)
Dziennie możesz zdobyć do 30 bananków za banana TV. Patrzysz tylko na liczbę całkowitą przed kropką.
A dziekuje za info :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Pytanie , odnośnie Banana TV - 23.03.2024, 13:36
bumeranng4 Newby
Posty: 1
Dołączył: 21.11.2022
Status: Offline
Witam
mam pytanie czy uwas tak samo jak umnie jak obejrze pare filmów to się wuznie wyłanczają obejżałem filmy i uzbierałem 4 bananiki i dalej nie mogę bo filmyh wszystkie usunięte dlaczego czy to musi byuć 5g
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat