Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Piotrel Newby
Posty: 1
Dołączył: 09.07.2019
Status: Offline

Pytanie w sprawie zadania

14.07.2019, 23:37
Witam
Mam pytanie do moda/ suportu strony o zadanie .
Czy jeśli w grze Laguage of Angels wykonałem pierwsze zadanie i wysłałem screena z wykonania zadania, ale postać na serwerze gry mi się zrestartowała nie wiem, z jakich przyczyn może przez moją nieuwagę o może przez błąd na serwerze i jeżeli utworzyłem sobie postać od 0 z tym samym nickiem, ale ewentualnie nieco inną wyglądem/płcią to czy zadanie 2 zostanie mi zaliczone, jeżeli prześlę screen, iż zadanie wykonałem, a postać ma taki sam nick
no i w sumie musiałem 2 razy więcej czasu spędzić, aby to zadanie wykonać .
Czy jest szansa na zaliczenie zadania??
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Pytanie w sprawie zadania - 15.07.2019, 23:08
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
PiotrelWitam
Mam pytanie do moda/ suportu strony o zadanie .
Czy jeśli w grze Laguage of Angels wykonałem pierwsze zadanie i wysłałem screena z wykonania zadania, ale postać na serwerze gry mi się zrestartowała nie wiem, z jakich przyczyn może przez moją nieuwagę o może przez błąd na serwerze i jeżeli utworzyłem sobie postać od 0 z tym samym nickiem, ale ewentualnie nieco inną wyglądem/płcią to czy zadanie 2 zostanie mi zaliczone, jeżeli prześlę screen, iż zadanie wykonałem, a postać ma taki sam nick
no i w sumie musiałem 2 razy więcej czasu spędzić, aby to zadanie wykonać .
Czy jest szansa na zaliczenie zadania??
Raczej nie nam to oceniać, najlepiej wyślij screena i zobacz czy zostanie zaliczony, nic to nie kosztuję.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Pytanie w sprawie zadania - 17.07.2019, 00:04
Fragorski Leader
Posty: 179
Dołączył: 17.05.2016
Status: Offline
Tak jak napisał kolega wyżej, do supportu możesz napisać klikając przycisk na samym dole "Support" bądź skontaktować się z administracją poprzez discord'a.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat