Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
TheTubaq Newby
Posty: 33
Dołączył: 02.04.2016
Status: Offline

ranking

22.04.2016, 16:41
ten ranking to jakaś ściema. jak ktoś nie grając w nic ma 10k pkt. proszę was.. zerknijcie ile mam gier i większość mam pokończone albo skończę na dniach. Wszystkich pkt nie ma do zdobycia tyle, ile na tę chwile ma osoba 1 w ranku.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: ranking - 22.04.2016, 16:53
Michu Newby
Posty: 89
Dołączył: 08.12.2015
Status: Offline
spokojnie, ta osoba z nr 1 zniknie - jest to YT ktory testuje nasz system dzisiaj :)
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: ranking - 22.04.2016, 17:47
PrzemoPDKM Newby
Posty: 2
Dołączył: 22.04.2016
Status: Offline
ok
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: ranking - 22.04.2016, 21:22
TheTubaq Newby
Posty: 33
Dołączył: 02.04.2016
Status: Offline
Dzięki za informacje
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: ranking - 25.04.2016, 18:04
TheTubaq Newby
Posty: 33
Dołączył: 02.04.2016
Status: Offline
przystaje przy tym co pisałem w 1 poście. ranking to bullshit. ustawione. nikt nigdy tego nie pisał bo nikt się nie przykładał do robienia zadań, ani nikt nie obserwował rankingu. jak ktoś mając mniej odznak może mieć wyższy rank, logicznie. Nie licze tych przekłamanych BOXów(o których również pisałem) na których traci się czas, a pewnie WY zbijacie miedziaki, bo idioci to robią po 10x (razy), a Wy ani Te mlony co te boxy robią umywają ręce(wasze mlony to robią?). Bo później Bany LECĄ za MULTI, i zadań nie dokończy nikt. Czyli pkt full nie zgarnie.

Prościej jest(a już wgl mając neo), już wam mówię, jak grasz w jakąkolwiek grę, od razu zgłosić grę na wspólnym łączu. Przy kolejnej rejestracji z bananków, np., czyścić ciasteczka, zaliczy rejestrację, macie 2 konta, bo zgłosiliście grę na wspólnym łączu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: ranking - 26.04.2016, 21:14
Kewo Master
Posty: 1130
Dołączył: 03.04.2016
Status: Offline
TheTubaq napisał:przystaje przy tym co pisałem w 1 poście. ranking to bullshit. ustawione. nikt nigdy tego nie pisał bo nikt się nie przykładał do robienia zadań, ani nikt nie obserwował rankingu. jak ktoś mając mniej odznak może mieć wyższy rank, logicznie. Nie licze tych przekłamanych BOXów(o których również pisałem) na których traci się czas, a pewnie WY zbijacie miedziaki, bo idioci to robią po 10x (razy), a Wy ani Te mlony co te boxy robią umywają ręce(wasze mlony to robią?). Bo później Bany LECĄ za MULTI, i zadań nie dokończy nikt. Czyli pkt full nie zgarnie.

Prościej jest(a już wgl mając neo), już wam mówię, jak grasz w jakąkolwiek grę, od razu zgłosić grę na wspólnym łączu. Przy kolejnej rejestracji z bananków, np., czyścić ciasteczka, zaliczy rejestrację, macie 2 konta, bo zgłosiliście grę na wspólnym łączu.
Niezbyt rozumiem, co dokładnie uważasz za ustawione, bo my w żaden sposób w ranking nie ingerujemy. Zapewniam Cię, że wszystkie bananki osób w rankingu są zdobyte w sposób dostępny dla każdego. Jeżeli chcesz mi przedstawić sprawę dokładniej, zapraszam na priv. Porozmawiamy, co uważasz za niezbyt fair. ;)
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: ranking - 28.04.2016, 10:45
Kazi_U Newby
Posty: 3
Dołączył: 17.04.2016
Status: Offline
Kewo potwierdzam miałem pare pytania i problemy.... Odnosnie tej stronki na początku by poźniej w ciągu 12 dni nagle być 3 w rankingu po prostu trzeba wiedzieć co robić... i jak sie pnąć w rankingu :D
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat