Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Szustii Newby
Posty: 4
Dołączył: 04.06.2019
Status: Offline

Rejestracja do gier - screeny

15.06.2019, 13:21
Witam, temat niby wałkowany, ale nadal nie mogę jakoś znaleźć odpowiedzi. Wiele gier przy rejstracji automatycznie akceptuje rejestrację, ale przy niektórych wiadomo jak jest. Problem polega na tym, że działałam już zgodnie z instrukcją (usunięte cookies itd.) i nic. Stąd moje pytanie: jak dokładnie powinien wyglądać niby screen, który ma potwierdzić taką rejestrację? Wysyłałam już i screena maila od gry z linkiem aktywacyjnym i screena z gry, gdzie np. zgodnie z wymogami zadania rejestracyjnego zdobyłam 2 poziom albo ukończyłam tutorial i co? Odrzucony + instrukcja, że mam usunąć cookies itd. No super, super... to sobie w ogóle w te gry na bananach nie pogram?

Nie pamiętam już wszystkich tytułów, ale problem na pewno pojawia się przy Footbal Team i przy Hero Zero.

Przy okazji pytanie: jak powinien wyglądać screen do Cosmic i Crystala? Bo też nie łapie mi rejestracji przez wzgląd na to, że gry są przypisane do konta, na którym moją pierwszą grą było Fap Ceo.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja do gier - screeny - 15.06.2019, 14:48
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Online
Ogólnie rzecz ujmując jeżeli rejestracja Ci nie wskoczy za pierwszym bądź drugim razem to odpuść grę na miesiąc, dwa lub trzy i spróbuj po tym czasie ponownie się zarejestrować i wykonać zadanie. Wysyłanie screenów raczej nic tu nie da bo to od partnerów danej gry zależy czy "ptaszek" został odchaczony w polu rejestracji czy nie i wtedy taka zwrotna informacja wraca na bananki, jeżeli takiej informacji nie ma od partnera to bananki nic nie poradzą w tej kwestii.

Dlaczego tak się dzieje zapytasz. Nie znam na to pytanie odpowiedzi ale chętnie bym ją poznał :)
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny1 Troll
RE: Rejestracja do gier - screeny - 15.06.2019, 15:00
Szustii Newby
Posty: 4
Dołączył: 04.06.2019
Status: Offline
Też bym chętnie poznała odpowiedź na to pytanie, bo trochę to nie fair (choć jak mówisz - być może ze strony samych partnerów). Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat