Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Jokkker. Newby
Posty: 2
Dołączył: 05.12.2017
Status: Offline

Rejestracja w Wolni Farmerzy

17.12.2017, 13:10
Witam. Po zarejestrowaniu sie w grze Wolni Farmerzy i osiągnięciu 2-giego poziomu nie chce mi się wykonać zadanie rejestracyjne. Po kliknięciu w nie ukazuje się komunikat
"Masz problem z rejestracja w grze? Nie mozesz rozpocząć zadań?

Najczęściej związane jest to z:
osoba rejestrująca się grała już w daną grę i informacje o tym zapisane są w ciasteczkach przeglądarki - wyczyść całą przegladarkę lub użyj innej, nowo zainstalowanej
w przypadku gier opartych na kliencie wpis do rejestru przechowuje dane o poprzednim koncie - mozesz użyc programu ccleaner do czyszczenia informacji
oprogramowanie typu Adblock może blokować przesyłane dane - wyłącz je
nie potwierdziłeś emaila po rejestracji w grze
Dokonaj poprawnej rejestracji i potwierdź email aby rozpocząć zadania"
Wszystko zrobiłem dobrze gra nie potrzebowała weryfikacji e-maila a ja nadal nie mogę wykonać kolejnych zadań ;c jezeli ktos wie o co chodzi proszę o pomoc
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja w Wolni Farmerzy - 17.12.2017, 13:21
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Spróbuj zastosować 1 radę - wyczyszczenie plików cookies. Najczęsciej ona jest rozwiązaniem problemu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja w Wolni Farmerzy - 17.12.2017, 14:23
Jokkker. Newby
Posty: 2
Dołączył: 05.12.2017
Status: Offline
Czyściłem, ale chyba muszę napisać do supportu, ponieważ najpierw załozyłem konto na świecie 3 ale potem usunałem je i założłem na świecie 1 z powodu większej ilości graczy i może strona wykrywa mi te 1 konto ;<
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja w Wolni Farmerzy - 17.12.2017, 16:10
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Jak wszystko przejdzie dobrze to powinieneś mieć u nas na stronie koło zadań możliwość wpisania nicku z gry. Czasami to się zacina i mi ostatnio przeszło to dopiero następnego dnia, ale jeśli ten dzień już minął to napisz do supportu, tam przepchną to dalej :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja w Wolni Farmerzy - 21.12.2017, 01:23
Mychua0 Newby
Posty: 14
Dołączył: 31.08.2017
Status: Offline
Miałam to samo i support mi nie pomógł. Mam tak w kilku grach
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rejestracja w Wolni Farmerzy - 21.12.2017, 09:12
Gerlacht Newby
Posty: 4
Dołączył: 05.12.2017
Status: Offline
Właśnie Suport jedynie odsyła że wydawca gry musi potwierdzić, że się zarejestrowało w jego grze i tyle. Więc ten system nie działa u mnnie juz chyba w 10 grach ten sam problem. Używałem różnych przeglądarek czyściłem cookies, nawet rejestrowalem się na innym internecie z innego komputera i dalej nic. Czemu na konkurencyjnych stronach da sie wprowadzić odrazu nick i zalicza rejestracje,a tu system jak kilka lat temu u konkurencji?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat