Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline

Reklamy - więcej ofert.

11.04.2018, 18:29
Jakieś 2 dni temu z nieznanych powodów w Offer Boxie #1 odblokowało mi się kilkadziesiąt ofert. Dotyczyły one zarówno rejestracji jak i gier, za które można było zdobyć niesamowitą ilość bananków poprzez samo zalogowanie się do gry. Byłem tym mocno zainteresowany, więc skorzystałem wczoraj z kilku ofert, które dawały nieznaczną ilość bananków. Okazało się, że bez problemu bananki pojawiają się na koncie, a oferty można wykonywać raz dziennie (15 bananków za przeczytanie jednego artykułu, a było ich kilkanaście).

Dziś rano ponownie otworzyłem Offer Box #1 i nadal pojawiały się dodatkowe oferty, ale system wymusił aktualizację, po której wracając na strone bananki, te oferty spowrotem zamieniły się w standardowe. Nie jestem w stanie w żadne sposób przywrócić tamtych ofert, stąd moje pytanie, czy jakiś użytkownik wie jak je odlbokować lub administracja mogłaby się odnieść do sytuacji, która miała miejsce?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Reklamy - więcej ofert. - 12.04.2018, 12:37
AdminPL Leader
Posty: 146
Dołączył: 21.09.2017
Status: Offline
Reklamy sąpewnie zmieniane przez sponsoró i są w rotacji aby nie wisiały cały czas te same.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Reklamy - więcej ofert. - 12.04.2018, 13:14
Xevtio Hero
Posty: 357
Dołączył: 01.07.2017
Status: Offline
Też mi się tak wydawało, gdyby nie fakt, że normalnie jest 10 ofert, a wtedy miałem około 100, w dodatku zaglądam tam dość często i wątpię, żeby wprowadzili je na 2 dni i to w takiej ilości.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat