Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
BIGWOJ Newby
Posty: 54
Dołączył: 24.09.2016
Status: Offline

Rozwijająca się drużyna

24.09.2017, 22:34
Cześć!
Jestem BIGWOJ z teamu POWER FIVES jest to team, który dopiero się rozwija.
Mamy po 14 lat, rangi to gold 1-2 s6 czasami spadamy czasami się wznosimy, dlatego są to orientacyjne rangi. Mamy dopiero 5 osób w teamie, zazwyczaj nie uda się niestety zagrać w pełnej 5.
Pytanie do Ciebie, czy chciałbyś spróbować swoich sił u nas? Gwarantujemy miłą atmosferę, oczywiście czasami trzeba spiąć dupska i ogarnąć się i grać, czasami jest też trochę nie przyjemnie - tak jak nawet w pro teamach. Oferujemy własny serwer Discord oraz własną miniaturkę teamową oraz co oczywiste - grupę steam.
Chcesz spróbować? Napisz w tym wątku, albo prywatnie do mnie na bananki.pl, albo dodaj mnie na Steamie, nie jestem założyciele teamu, lecz zaproszę Ciebie na serwer, na którym pogadamy, pogramy.
Zobaczymy czy jesteś wart:)

Zapraszamy POWER FIVES

Mój profil Steam:
http://steamcommunity.com/id/bigwoj/Dodano: 04.11.2017 14:28Cześć!
Jestem BIGWOJ z teamu POWER FIVES jest to team, który dopiero się rozwija.
Mamy po 14 lat, rangi to gold 2-3 czasami spadamy czasami się wznosimy, dlatego są to orientacyjne rangi. Mamy dopiero 5 osób w teamie, zazwyczaj nie uda się niestety zagrać w pełnej 5.
Pytanie do Ciebie, czy chciałbyś spróbować swoich sił u nas? Gwarantujemy miłą atmosferę, oczywiście czasami trzeba spiąć dupska i ogarnąć się i grać, czasami jest też trochę nie przyjemnie - tak jak nawet w pro teamach. Oferujemy własny serwer Discord oraz własną miniaturkę teamową oraz co oczywiste - grupę steam.
Chcesz spróbować? Napisz w tym wątku, albo prywatnie do mnie na bananki.pl, albo dodaj mnie na Steamie, nie jestem założyciele teamu, lecz zaproszę Ciebie na serwer, na którym pogadamy, pogramy.
Zobaczymy czy jesteś wart:)

Zapraszamy POWER FIVES

Mój profil Steam:
http://steamcommunity.com/id/bigwoj/
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rozwijająca się drużyna - 25.09.2017, 19:13
SPEEDDs Master
Posty: 695
Dołączył: 08.08.2016
Status: Offline
To same globale. Za 2 lata na majora pojedziecie.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rozwijająca się drużyna - 25.09.2017, 22:08
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Ta szczerość XD
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Rozwijająca się drużyna - 28.09.2017, 15:48
BIGWOJ Newby
Posty: 54
Dołączył: 24.09.2016
Status: Offline
SPEEDDsTo same globale. Za 2 lata na majora pojedziecie.
Może :DD

Wiesz, wolę grać z kimś kto daje info itp, niż z randomami
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat