Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
Misiel Newby
Posty: 2
Dołączył: 05.08.2017
Status: Offline

Sprzęt elektroniczny.

03.12.2017, 12:34
Witam. Słyszałem, że usunięto możliwość zakupu sprzętu elektronicznego, więc przychodzę z pytaniem czy ta możliwość jeszcze wróci? Czy można będzie jeszcze kupować sprzęt elektroniczny za pomocą Bananki? Czy ta opcja została usunięta na stałe? Jeśli nie, to kiedy powróci ta opcja? Pytam dlatego, bo długo zbieram bananki i już mam dużo i chciałem sobie właśnie zakupić coś ze sprzętu, a teraz zostało to wycofane i nie wiem czy jest sens dalej zbierać bananki. Dzięki za odpowiedź.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Sprzęt elektroniczny. - 03.12.2017, 14:48
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
MisielWitam. Słyszałem, że usunięto możliwość zakupu sprzętu elektronicznego, więc przychodzę z pytaniem czy ta możliwość jeszcze wróci? Czy można będzie jeszcze kupować sprzęt elektroniczny za pomocą Bananki? Czy ta opcja została usunięta na stałe? Jeśli nie, to kiedy powróci ta opcja? Pytam dlatego, bo długo zbieram bananki i już mam dużo i chciałem sobie właśnie zakupić coś ze sprzętu, a teraz zostało to wycofane i nie wiem czy jest sens dalej zbierać bananki. Dzięki za odpowiedź.
Zostanie przywrócone, muszą tylko znaleźć nowego partnera bo z poprzednim "byłby problemy, sprzęt nie był dostarczany na czas".
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat