Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Wiktor0204 Newby
Posty: 7
Dołączył: 16.05.2016
Status: Offline

STRASZNIE długie czekanie na bananaedii

01.10.2017, 15:52
Witam, około 2 tygodnie temu (mogę się mylić) napisałem pewien artykuł na bananapedii. Podczas jego pisania miałem pewien problem, mianowicie kiedy zapisałem gotowy artykuł, pojawił mi się błąd i nie mogłem wejść na bananki.pl. Okazało się, że artykuł się nie zapisał, więc pewną jego część musiałem pisać od nowa. Kiedy już napisałem i zapisałem postanowiłem go wysłać. Teraz czekam już około 2 tygodnie (mogę się mylić) i artykuł nie został ani odrzucony, ani zatwierdzony.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: STRASZNIE długie czekanie na bananaedii - 01.10.2017, 16:24
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Wiktor0204Witam, około 2 tygodnie temu (mogę się mylić) napisałem pewien artykuł na bananapedii. Podczas jego pisania miałem pewien problem, mianowicie kiedy zapisałem gotowy artykuł, pojawił mi się błąd i nie mogłem wejść na bananki.pl. Okazało się, że artykuł się nie zapisał, więc pewną jego część musiałem pisać od nowa. Kiedy już napisałem i zapisałem postanowiłem go wysłać. Teraz czekam już około 2 tygodnie (mogę się mylić) i artykuł nie został ani odrzucony, ani zatwierdzony.
Cześć. Mam tak samo - czekam już 15 dni.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: STRASZNIE długie czekanie na bananaedii - 01.10.2017, 17:20
kuba1224 Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.04.2016
Status: Offline
Ja również czekam dosyć długo. Gdyby napisali do ilu dni najdłużej sprawdzają było by o niebo lepiej :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: STRASZNIE długie czekanie na bananaedii - 01.10.2017, 20:02
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
kuba1224Ja również czekam dosyć długo. Gdyby napisali do ilu dni najdłużej sprawdzają było by o niebo lepiej :)
Oni robią to różnie, ale przyznać, że ostatnio się trochę zbyt lenią, zazwyczaj trwało to max tydzień, nie ponad dwa.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: STRASZNIE długie czekanie na bananaedii - 04.10.2017, 17:00
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Cześć, przepraszamy za tak długi czas sprawdzania, ale częściowo był on związany z wrześniowym wydarzeniem. Artykuły zostały sprawdzone.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat