Jak to działa
Forum

Sugestie

Login
Wiadomość
OloloPiotrek Newby
Posty: 3
Dołączył: 19.05.2018
Status: Offline

Strony podobne do bananki.pl

14.07.2019, 00:56
Myslę ze to prawda ze bananki są lepsze od innych stron "Hazardowych,, ponieważ strony typu keydrop.pl są gównem na keydropie jak otworzy się jakas skrzynke jest blisko GTA V ,600 diamentow boom, 3 diamenty lub jakas gowniana gra bo tylko hajs kupywanie hajsu ktory jest drogi a youtuberzy promujący tą strone, ponieważ oni maja 100% szans a my? nic jak wydamy caly hajs kupujmy hajs i tracmy go malo hajsu za majątek żałoba oni maja 100% szans żeby dostać tyle i wtedy to zachęca innych by kupowac ten hajs i tracic duze sumy za małe oraz zeby co chwile kupowac zeby zarabiali (To moja opinia.)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Strony podobne do bananki.pl - 28.01.2020, 15:03
KHX Newby
Posty: 5
Dołączył: 26.01.2020
Status: Offline
OloloPiotrekMyslę ze to prawda ze bananki są lepsze od innych stron "Hazardowych,, ponieważ strony typu keydrop.pl są gównem na keydropie jak otworzy się jakas skrzynke jest blisko GTA V ,600 diamentow boom, 3 diamenty lub jakas gowniana gra bo tylko hajs kupywanie hajsu ktory jest drogi a youtuberzy promujący tą strone, ponieważ oni maja 100% szans a my? nic jak wydamy caly hajs kupujmy hajs i tracmy go malo hajsu za majątek żałoba oni maja 100% szans żeby dostać tyle i wtedy to zachęca innych by kupowac ten hajs i tracic duze sumy za małe oraz zeby co chwile kupowac zeby zarabiali (To moja opinia.)
Gamehag jeszcze jest ale oni też są UJ warci i też hazardowi ze skrzyniami. Jedyna op strona to bananki
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Strony podobne do bananki.pl - 28.01.2020, 15:42
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
+1, keydrop to typowy scam dla (niestety głównie młodych) widzów youtuberów nagrywających gry pokroju CS:GO, Fortnite itp.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Strony podobne do bananki.pl - 28.01.2020, 15:43
Jokereqq Newby
Posty: 94
Dołączył: 15.01.2020
Status: Offline
OloloPiotrekMyslę ze to prawda ze bananki są lepsze od innych stron "Hazardowych,, ponieważ strony typu keydrop.pl są gównem na keydropie jak otworzy się jakas skrzynke jest blisko GTA V ,600 diamentow boom, 3 diamenty lub jakas gowniana gra bo tylko hajs kupywanie hajsu ktory jest drogi a youtuberzy promujący tą strone, ponieważ oni maja 100% szans a my? nic jak wydamy caly hajs kupujmy hajs i tracmy go malo hajsu za majątek żałoba oni maja 100% szans żeby dostać tyle i wtedy to zachęca innych by kupowac ten hajs i tracic duze sumy za małe oraz zeby co chwile kupowac zeby zarabiali (To moja opinia.)
Zazwyczaj jest tak, że przystaje się przy jednym serwerze. Ja przystałem przy banankach i w cztery dni zebrałem już 6 tysięcy bananków, ponieważ mają szeroką ofertę, przyjemną stronę internetową, miłą obsługę.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Strony podobne do bananki.pl - 30.04.2020, 02:41
EskiPlayGamePlYt Newby
Posty: 2
Dołączył: 12.09.2018
Status: Offline
Jestem za banankami jednak to jest jedyna strona legitna i w której da się coś zarobić za nic tak naprawdę :)
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Strony podobne do bananki.pl - 11.05.2020, 18:04
Jurek148 Newby
Posty: 9
Dołączył: 03.05.2020
Status: Offline
No bo bananki to jedyny legit
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Strony podobne do bananki.pl - 12.05.2020, 14:20
Lorencja Newby
Posty: 8
Dołączył: 19.04.2019
Status: Offline
potwierdzam
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Strony podobne do bananki.pl - 14.05.2020, 13:21
MaCatCat Newby
Posty: 1
Dołączył: 13.05.2020
Status: Offline
Gamehag jest gorszy od bananków
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Strony podobne do bananki.pl - 14.05.2020, 14:06
Spamiś Newby
Posty: 1
Dołączył: 02.04.2019
Status: Offline
OloloPiotrekMyslę ze to prawda ze bananki są lepsze od innych stron "Hazardowych,, ponieważ strony typu keydrop.pl są gównem na keydropie jak otworzy się jakas skrzynke jest blisko GTA V ,600 diamentow boom, 3 diamenty lub jakas gowniana gra bo tylko hajs kupywanie hajsu ktory jest drogi a youtuberzy promujący tą strone, ponieważ oni maja 100% szans a my? nic jak wydamy caly hajs kupujmy hajs i tracmy go malo hajsu za majątek żałoba oni maja 100% szans żeby dostać tyle i wtedy to zachęca innych by kupowac ten hajs i tracic duze sumy za małe oraz zeby co chwile kupowac zeby zarabiali (To moja opinia.)
masz racjię poiewasz inne strony nie są taki jak bananki
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat