Jak to działa
Forum

Dyskusje

Login
Wiadomość
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline

Support taki zły?

19.08.2017, 08:16
Hejka wszystkim, wiele osób mówi, że support owej strony jest beznadziejny. Beznadziejny? Zaraz wam udowodnię, że nasczczęście nie jest to prawdą. Na początku porównajmy sobię ten support do supportu z konkurencyjnej strony od gamekit. Tam support odpisuje jak roboty, nie da się z nimi normalnie rozmawiać oraz czekać możemy nawet dzień. Tutaj zazwyczaj odpowiedzi przychodzą w przeciągu kilku godzin, chyba że napiszesz wcześnie rano lub w nocy, albo też wieczorem. Ponadto support jest miły i nie pisze jak roboty, da się z nimi rozmawiać jak z normalnymi ludźmy, bo w końcu nimi są, a czasami nawet jak z kolegami. Na moje każde tickety support odpowiadał i zazwyczaj problem zostawał szybko rozwiązany. Ja o supporcie uważam, że jest on dobry i działa bez zarzutów. Możecie mieć inne zdanie i dlatego tworzę ten temat.
Rzetelny Społecznik4 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 19.08.2017, 08:20
kabev1 Newby
Posty: 48
Dołączył: 12.08.2017
Status: Offline
Witam.
Wypowiem się teraz.
Support nasz świetnie działa, owszem zdarzają się sytuacje że pomoc trwa trochę dłużej, lecz są to tylko zwykli ludzie którzy pracują aby nam pomóc. Sam miałem trudny do rozwiązania problem lecz za 2 dni otrzymałem wiadomość i teraz bardzo dziękuje supportowi ;)
Nasz support jest najlepszy i oby tak zawsze było :)
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 19.08.2017, 10:09
Quaresma Newby
Posty: 42
Dołączył: 11.07.2017
Status: Offline
Ja również nie narzekam na support. Bardzo mili, życzliwi ludzie, którzy poświęcają swój własny czas, aby nam pomóc. Zazwyczaj odpisują w ciągu kilku godzin, co przecież jest dobrym wynikiem;)
Rzetelny Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 19.08.2017, 10:31
Smierciu0.2 Newby
Posty: 68
Dołączył: 03.06.2017
Status: Offline
zgadzam się support zawsze rozwiązywał moje problemy natomiast u konkurrecji support był tak zły,że lepjej sobie na youtube sprawdzić
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 19.08.2017, 12:32
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Cześć, też się wypowiem.

Napisałem o godzinię 22.00 o zresetowanie nazwy w World of Tanks. Następnego dnia otrzymałem odpowiedź i problem był rozwiązany ;).
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 19.08.2017, 12:53
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Anrdzej Andrzjewski XDDDDzgadzam się support zawsze rozwiązywał moje problemy natomiast u konkurrecji support był tak zły,że lepjej sobie na youtube sprawdzić
Dokładnie, przykładowo u strony konkurencyjnej od gamekit mają support jak roboty. Miałem tam wrażenie, że w ogóle nie przeczytali mojej wypowiedzi i mają gotowe teksty i wklejają.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 19.08.2017, 13:04
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
GN0M3KAnrdzej Andrzjewski XDDDDzgadzam się support zawsze rozwiązywał moje problemy natomiast u konkurrecji support był tak zły,że lepjej sobie na youtube sprawdzić
Dokładnie, przykładowo u strony konkurencyjnej od gamekit mają support jak roboty. Miałem tam wrażenie, że w ogóle nie przeczytali mojej wypowiedzi i mają gotowe teksty i wklejają.
A jak oceniasz dogry.pl?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 19.08.2017, 13:49
OSKKKKAAAARRRRR Newby
Posty: 77
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
Jeśli długo Ci artykuły sprawdzają, to daj im linki to wszystkie zaakceptują XD ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 19.08.2017, 20:20
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Dawid035GN0M3KAnrdzej Andrzjewski XDDDDzgadzam się support zawsze rozwiązywał moje problemy natomiast u konkurrecji support był tak zły,że lepjej sobie na youtube sprawdzić
Dokładnie, przykładowo u strony konkurencyjnej od gamekit mają support jak roboty. Miałem tam wrażenie, że w ogóle nie przeczytali mojej wypowiedzi i mają gotowe teksty i wklejają.
A jak oceniasz dogry.pl?
No support mają taki średniawy, na skin za 3$ czekałem cztery dni bodajże. Zadanie wykonałem tylko w jednej grze więc tu się zbytnio nie wypowiem jeśli chodzi o zadania. Cztery dni warto podkreślić, tutaj dostajemy maksymalnie po dwóch dniach, jak nie to zwrot, chyba że nastąpią komplikacje, ale no support na tej stronie - bananki.pl - jest dobry także nawet gdy komplikacje nastąpią to jak ty pewnie sam wiesz zawsze problem rozwiążą.

Także dogry to tam nie mam zbytnio jak ocenić. Mogę ocenić jedynie po tych dwóch rzeczach.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 19.08.2017, 21:30
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
GN0M3K
No support mają taki średniawy, na skin za 3$ czekałem cztery dni bodajże. Zadanie wykonałem tylko w jednej grze więc tu się zbytnio nie wypowiem jeśli chodzi o zadania. Cztery dni warto podkreślić, tutaj dostajemy maksymalnie po dwóch dniach, jak nie to zwrot, chyba że nastąpią komplikacje, ale no support na tej stronie - bananki.pl - jest dobry także nawet gdy komplikacje nastąpią to jak ty pewnie sam wiesz zawsze problem rozwiążą.

Także dogry to tam nie mam zbytnio jak ocenić. Mogę ocenić jedynie po tych dwóch rzeczach.
Ja pamiętam jak miałem wykonywać jedno zadanie na dogry.pl, nie zdążyłem, gdyż uważali, że powinienem się wyrobić ze zadaniem w trzy dni i basta! Stare dogry.pl bynajmnej było lepsze: więcej ofert, nagrody za mniejszą cenę. Teraz loteria się tylko opłaca, bo wszystkie misje growe dają ci jednorazowy przyrost punktów, a potem nie ma co zarabiać.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 20.08.2017, 09:22
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Dawid035GN0M3K
No support mają taki średniawy, na skin za 3$ czekałem cztery dni bodajże. Zadanie wykonałem tylko w jednej grze więc tu się zbytnio nie wypowiem jeśli chodzi o zadania. Cztery dni warto podkreślić, tutaj dostajemy maksymalnie po dwóch dniach, jak nie to zwrot, chyba że nastąpią komplikacje, ale no support na tej stronie - bananki.pl - jest dobry także nawet gdy komplikacje nastąpią to jak ty pewnie sam wiesz zawsze problem rozwiążą.

Także dogry to tam nie mam zbytnio jak ocenić. Mogę ocenić jedynie po tych dwóch rzeczach.
Ja pamiętam jak miałem wykonywać jedno zadanie na dogry.pl, nie zdążyłem, gdyż uważali, że powinienem się wyrobić ze zadaniem w trzy dni i basta! Stare dogry.pl bynajmnej było lepsze: więcej ofert, nagrody za mniejszą cenę. Teraz loteria się tylko opłaca, bo wszystkie misje growe dają ci jednorazowy przyrost punktów, a potem nie ma co zarabiać.
Nie wiem, ale cieszę się, że odszedłem z tamtej strony i przyszedłem tu.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 20.08.2017, 13:47
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
GN0M3KDawid035GN0M3K
No support mają taki średniawy, na skin za 3$ czekałem cztery dni bodajże. Zadanie wykonałem tylko w jednej grze więc tu się zbytnio nie wypowiem jeśli chodzi o zadania. Cztery dni warto podkreślić, tutaj dostajemy maksymalnie po dwóch dniach, jak nie to zwrot, chyba że nastąpią komplikacje, ale no support na tej stronie - bananki.pl - jest dobry także nawet gdy komplikacje nastąpią to jak ty pewnie sam wiesz zawsze problem rozwiążą.

Także dogry to tam nie mam zbytnio jak ocenić. Mogę ocenić jedynie po tych dwóch rzeczach.
Ja pamiętam jak miałem wykonywać jedno zadanie na dogry.pl, nie zdążyłem, gdyż uważali, że powinienem się wyrobić ze zadaniem w trzy dni i basta! Stare dogry.pl bynajmnej było lepsze: więcej ofert, nagrody za mniejszą cenę. Teraz loteria się tylko opłaca, bo wszystkie misje growe dają ci jednorazowy przyrost punktów, a potem nie ma co zarabiać.
Nie wiem, ale cieszę się, że odszedłem z tamtej strony i przyszedłem tu.
Kiedyś dogry było nawet dobre, za dobrą odpowiedź na pytanie zadane przez innego użytkownika dostawało się po 2 punkty, tu wartość również 2 bananki mniej więcej wychodzi. Ale teraz nie ma sensu tam wchodzić.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 20.08.2017, 14:40
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
kettyGN0M3KDawid035GN0M3K
No support mają taki średniawy, na skin za 3$ czekałem cztery dni bodajże. Zadanie wykonałem tylko w jednej grze więc tu się zbytnio nie wypowiem jeśli chodzi o zadania. Cztery dni warto podkreślić, tutaj dostajemy maksymalnie po dwóch dniach, jak nie to zwrot, chyba że nastąpią komplikacje, ale no support na tej stronie - bananki.pl - jest dobry także nawet gdy komplikacje nastąpią to jak ty pewnie sam wiesz zawsze problem rozwiążą.

Także dogry to tam nie mam zbytnio jak ocenić. Mogę ocenić jedynie po tych dwóch rzeczach.
Ja pamiętam jak miałem wykonywać jedno zadanie na dogry.pl, nie zdążyłem, gdyż uważali, że powinienem się wyrobić ze zadaniem w trzy dni i basta! Stare dogry.pl bynajmnej było lepsze: więcej ofert, nagrody za mniejszą cenę. Teraz loteria się tylko opłaca, bo wszystkie misje growe dają ci jednorazowy przyrost punktów, a potem nie ma co zarabiać.
Nie wiem, ale cieszę się, że odszedłem z tamtej strony i przyszedłem tu.
Kiedyś dogry było nawet dobre, za dobrą odpowiedź na pytanie zadane przez innego użytkownika dostawało się po 2 punkty, tu wartość również 2 bananki mniej więcej wychodzi. Ale teraz nie ma sensu tam wchodzić.
Teraz to moim zdaniem beznadzieja. A mój kuzyn jak pokazałem mu bananki to powiedział, że dogry lepsze. :(
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 21.08.2017, 11:41
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
GN0M3K
Teraz to moim zdaniem beznadzieja. A mój kuzyn jak pokazałem mu bananki to powiedział, że dogry lepsze. :(
Ludzie oceniają często po wyglądzie, a że nie patrzy na funkcjonalność to nie ma mu się co dziwić.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 21.08.2017, 12:14
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
Dawid035GN0M3K
Teraz to moim zdaniem beznadzieja. A mój kuzyn jak pokazałem mu bananki to powiedział, że dogry lepsze. :(
Ludzie oceniają często po wyglądzie, a że nie patrzy na funkcjonalność to nie ma mu się co dziwić.
No taka prawda. Współczuję mu troszkę. :]
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 22.08.2017, 19:40
Fragorski Leader
Posty: 179
Dołączył: 17.05.2016
Status: Offline
Jak na razie bananki moim zdaniem są najlepszą stroną o owej tematyce biorąc pod uwagę dogry.pl i gamehag. Akceptacja zadań zazwyczaj nie przekracza jednego dnia. Odbiór nagród pieniężnych otrzymałem po około 1/1,5 dnia gdzie na dogry.pl dopiero po 7, zaś Gamehag... nadal czekam. Co do bananków do zarzucenia mam jedynie długość sprawdzania artykułów - w przypadku czasowych eventów/dodatków zdarzają się sytuacje, że artykuł zostaje zaakceptowany kiedy skończy już się dane wydarzenie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 24.08.2017, 14:50
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
FragorskiJak na razie bananki moim zdaniem są najlepszą stroną o owej tematyce biorąc pod uwagę dogry.pl i gamehag. Akceptacja zadań zazwyczaj nie przekracza jednego dnia. Odbiór nagród pieniężnych otrzymałem po około 1/1,5 dnia gdzie na dogry.pl dopiero po 7, zaś Gamehag... nadal czekam. Co do bananków do zarzucenia mam jedynie długość sprawdzania artykułów - w przypadku czasowych eventów/dodatków zdarzają się sytuacje, że artykuł zostaje zaakceptowany kiedy skończy już się dane wydarzenie.
Tak jest, bo pan nad tobą czasami piszę po 4 artykuły dziennie, i trochę sprawdzanie trwa ;p
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Support taki zły? - 24.08.2017, 15:07
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
kettyFragorskiJak na razie bananki moim zdaniem są najlepszą stroną o owej tematyce biorąc pod uwagę dogry.pl i gamehag. Akceptacja zadań zazwyczaj nie przekracza jednego dnia. Odbiór nagród pieniężnych otrzymałem po około 1/1,5 dnia gdzie na dogry.pl dopiero po 7, zaś Gamehag... nadal czekam. Co do bananków do zarzucenia mam jedynie długość sprawdzania artykułów - w przypadku czasowych eventów/dodatków zdarzają się sytuacje, że artykuł zostaje zaakceptowany kiedy skończy już się dane wydarzenie.
Tak jest, bo pan nad tobą czasami piszę po 4 artykuły dziennie, i trochę sprawdzanie trwa ;p
Jakie cztery dziennie? Jak mi się chce to dziesięć. :P
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat