Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
WieZu Newby
Posty: 1
Dołączył: 22.09.2019
Status: Offline

Ta strona to syf

06.10.2019, 09:27
Najlepiej zróbcie to samo co ja czyli *** z tej strony bo tylko marnujecie swój czas. A dlaczego tak uważam? Kupiłem skina do cs i czekałem *** tydzień (tak, 7dni) na co? na nic. po 7 dniach dostałem zwrot bananków a support sie na mnie wylał. no to pomyslalem ze jak dostałem zwrot bananków to chociaż kupie jakiś losowy klucz "PREMIUM" no to sie *** zdziwilem jakie to było "PREMIUM" myślałem że dostane gre którą rozdawali za darmo ale chociaż jakąś w jaką da sie zagrać a tu taki *** bo dostałem
"Frankenstein Master of Death" Jakieś gówno co wygląda gorzej niż za czasów PSX. za tyle *** godzin co ja zmarnowałem na jakiś *** grach od nich dostałem taki syf..
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ta strona to syf - 06.10.2019, 10:22
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Odnośnie gry "Frankenstein Master of Death" to steamowa cena to 17,99 zł. Biorąc ten fakt pod uwagę nie do końca się z Tobą zgodzę bo dostałeś grę ponad 3 razy droższą niż wartość bananków którą na nią wydałeś. Jeżeli liczyłeś na GTA5 które jest warte 10000 bananków to łatwiej uzbierać na doładowanie portfela steam i samemu kupić ją taniej w promocji. Co do skinów cs go się nie wypowiem bo ich nie kupowałem nigdy.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ta strona to syf - 07.10.2019, 14:10
Paru taru Newby
Posty: 7
Dołączył: 09.09.2019
Status: Offline
WieZuNajlepiej zróbcie to samo co ja czyli *** z tej strony bo tylko marnujecie swój czas. A dlaczego tak uważam? Kupiłem skina do cs i czekałem *** tydzień (tak, 7dni) na co? na nic. po 7 dniach dostałem zwrot bananków a support sie na mnie wylał. no to pomyslalem ze jak dostałem zwrot bananków to chociaż kupie jakiś losowy klucz "PREMIUM" no to sie *** zdziwilem jakie to było "PREMIUM" myślałem że dostane gre którą rozdawali za darmo ale chociaż jakąś w jaką da sie zagrać a tu taki *** bo dostałem
"Frankenstein Master of Death" Jakieś gówno co wygląda gorzej niż za czasów PSX. za tyle *** godzin co ja zmarnowałem na jakiś *** grach od nich dostałem taki syf..
mi tam dało portal 2
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Ta strona to syf - 15.10.2019, 16:56
MaxxY Newby
Posty: 14
Dołączył: 03.08.2019
Status: Offline
Nigdy nie jesteś w 100% pewny co dropniesz. Jeśli ta gra nie zadowoliła Cię, dlaczego wybrałeś akurat tą nagrodę wiedząc, że może wypaść nieoczekiwana gra?
Nie wiem ogólnie na co liczyłeś, ale powinieneś przygotować się na najgorsze.
Ja zbieram na Robux'y w Robloxie, więc jestem w 100% przekonany, że będę miał to, co chciałem mieć od dawna ^^
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: Ta strona to syf - 15.10.2019, 18:53
Giu-Lio Newby
Posty: 49
Dołączył: 11.02.2018
Status: Offline
zgadzam sie, SYF... kasuja nawet niewygodne dla nich wpisy na forum...
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat