Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
szikun Newby
Posty: 1
Dołączył: 06.08.2017
Status: Offline

Tak troche coś tu nie gra chyba

08.08.2017, 20:03
Coś tu chyba konkretnie nie gra, chciałem zrobić sobie zadania z gry AION, w grę gram już kilka lat, a te zadania na wbicie 6 lvla, chyba 14 i ponad 20 to błachostka, najwyżej 2h grania, ale powie mi ktoś jakim cudem, gdy wysłałem screena prosto z gry, z widocznym lvlem itp, to odrzucili go i nie wykonało mi zadania, bo jak to oni opisali " Screen nie pochodzi z zarejestrowanej gry". No kurde, albo to jakieś wielkie oszustwo z tą stroną, albo po prostu kretyni pracują nad tą stroną, że nie znają własnych gier, które posiadają... Nie polecam i nie pozdrawiam
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll1
RE: Tak troche coś tu nie gra chyba - 08.08.2017, 20:27
Smierciu0.2 Newby
Posty: 68
Dołączył: 03.06.2017
Status: Offline
wyśli screna ponownie jak nie zadziała pisz do supportu
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Tak troche coś tu nie gra chyba - 08.08.2017, 20:40
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
szikunCoś tu chyba konkretnie nie gra, chciałem zrobić sobie zadania z gry AION, w grę gram już kilka lat, a te zadania na wbicie 6 lvla, chyba 14 i ponad 20 to błachostka, najwyżej 2h grania, ale powie mi ktoś jakim cudem, gdy wysłałem screena prosto z gry, z widocznym lvlem itp, to odrzucili go i nie wykonało mi zadania, bo jak to oni opisali " Screen nie pochodzi z zarejestrowanej gry". No kurde, albo to jakieś wielkie oszustwo z tą stroną, albo po prostu kretyni pracują nad tą stroną, że nie znają własnych gier, które posiadają... Nie polecam i nie pozdrawiam
Jeśli nie robiłeś reinstala AIONA, czyli nie pobrałeś z refilnka z bananków (w końcu mówiłeś, że miałeś go już wcześniej) to sam jesteś ... . Bez zarejestrowania i pobrania gry przez reflinka z bananków nie mogą ci tego po prostu zaliczyć.
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
Chat